Добриво для троянд та інших садових квітів (Агріколь)
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:добриво
Артикул:210-004
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1,2 кг.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Добриво для троянд (гранульоване) - спеціальне, багатокомпонентне, гранульоване добриво призначене для всіх видів троянд. Забезпечує правильний ріст і розвиток троянд, надаючи їм рясне цвітіння та яскравого кольору квіти. 

Упаковка: 1,2 кг.


Склад: NPK- 16-14-16
             Азот (N) загальний 16%,
             Оксид фосфору (P2O5) 14%,
             Оксид калію (K2O) 16%.


Норми застосування: два рази на рік (березень-квітень і липень-серпень). Використовується при висадці троянд. Добриво вноситься в ґрунт навколо куща троянди в пропорції 40-50 г/м2 або 1,2 кг/25 м2, при висадці вноситься 40 г на 10 л грунту

Добриво "Діаммофоска"
Код товара: АБ-101
«Діаммофоска» – добриво осіннього використання, яке має найбільший вміст основних поживних речовин. Комплексне, гранульоване азотно-фосфорне калійне мінеральне добриво. В своєму складі має основні речовини, які необхідні рослинам – азот, фосфор, калій, бор, цинк, мідь, марганець, залізо та інші.
Коктейль мікроелементів і монохелатів "Brexil Сombi+"
Код товара: 12-02
Добриво "Brexil Сombi+" – коктейль мікроелементів і монохелатів, застосовують для культур, що ростуть на лужних ґрунтах, страждають недостачею мікроелементів, особливо заліза.
Біостимулятор подолання стресових явищ у рослин "MEGAFOL+"
Код товара: 12-07
Добриво "MEGAFOL+"- біостимулятор подолання стресових явищ у рослин – заморозки, посуха, град, висока температура та інші.
23 грн
купити