Добриво для троянд та інших садових квітів (Агріколь)
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:добриво
Артикул:210-004
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1,2 кг.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Добриво для троянд (гранульоване) - спеціальне, багатокомпонентне, гранульоване добриво призначене для всіх видів троянд. Забезпечує правильний ріст і розвиток троянд, надаючи їм рясне цвітіння та яскравого кольору квіти. 

Упаковка: 1,2 кг.


Склад: NPK- 16-14-16
             Азот (N) загальний 16%,
             Оксид фосфору (P2O5) 14%,
             Оксид калію (K2O) 16%.


Норми застосування: два рази на рік (березень-квітень і липень-серпень). Використовується при висадці троянд. Добриво вноситься в ґрунт навколо куща троянди в пропорції 40-50 г/м2 або 1,2 кг/25 м2, при висадці вноситься 40 г на 10 л грунту

Добриво осіннє для хвойних та ін. декоративних кущів та дерев (Агріколь)
Код товара: 210-003
Добриво для хвойних рослин від пожовтіння (гранульоване) - багатокомпонентне, гранульоване добриво, призначене в разі жовтінню голок у хвойних рослин і при симптомах хлорозу. Вміщені в добриві магній, залізо і сірка повністю заповнює дефіцит цих елементів у хвойних рослин. Добриво, повертає рослині інтенсивний зелений колір хвої.
199 грн
купити
Добриво для чорниці (Агріколь)
Код товара: 210-001
Добриво для чорниці 1,2 кг (гранульоване) - спеціальне добриво, яке створене для підгодівлі чорниці (лохини, голубіки). Підвищує рівень урожайності та смакові якості рослини.
199 грн
купити
Коктейль мікроелементів і монохелатів "Brexil Сombi+"
Код товара: 12-02
Добриво "Brexil Сombi+" – коктейль мікроелементів і монохелатів, застосовують для культур, що ростуть на лужних ґрунтах, страждають недостачею мікроелементів, особливо заліза.