Добриво для листової підкормки "Спідфол Аміно"
есть в наличии
31 грн
в избранное купити
Тип:добриво
Артикул:12-01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:20 мл.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Добриво «Спідфол Аміно» концентроване добриво для листової підкормки, застосовується для зниження негативної дії зовнішніх факторів, забезпечує рослину збалансованими поживними речовинами.

Діюча речовина: NPK 24+11+17.

Склад: азоту 24%, фосфору 11%, калію 17%, амінокислоти, цитоксіни, аууксіни.

Використання: для овочів, картоплі, полуниці, кісточкових, виноград, смородина, плодові дерева, квіти та баштанні культури.

Основа добрива: добриво у формі хелатів з амінокислотами, виготовлене з витяжок морських водоростей.

Спосіб застосування: розчинити 20 мл добрива 10 л води. Цим розчином підживлювати рослини на початку вегетації, а далі кожні 10-12 днів з метою активізації роботи листя та стрімкого росту пагонів.

Добриво VIVA+ (відновлює родючість виснаженого грунту)
Код товара: 12-06
Добриво VIVA+ - біостимулятор розвитку кореневої системи, подолання стресових чинників, відновлює родючість виснаженого ґрунту.
17 грн
купити
Біостимулятор подолання стресових явищ у рослин "MEGAFOL+"
Код товара: 12-07
Добриво "MEGAFOL+"- біостимулятор подолання стресових явищ у рослин – заморозки, посуха, град, висока температура та інші.
23 грн
купити
Осіннє добриво універсальне, без азоту (Агріколь)
Код товара: 210-002
Добриво осіннє універсальне, без азоту 1,2 кг (гранульоване) - багатокомпонентне добриво із спеціально підібраним складом, який не містить азот. Завдяки відсутності азоту не порушується спокій рослин і вони краще готуються до зимового періоду. Добриво рекомендується для підгодівлі листяних і хвойних чагарників і дерев, а також для трави та ін.
199 грн
купити