Добриво для кореневого живлення "MKP Haifa PLUS"
есть в наличии
18 грн
в избранное купити
Тип:добриво
Артикул:12-03
Латинское название:
Размер:
Контейнер:20 г .
Виращено:
задати запитання спеціалісту

"MKP Haifa PLUS – добриво для кореневого живлення, в якому мікроелементи підібрані у пропорції та співвідношенні для українських грунтів.

Склад:P2O – 52, P-22.7, K2O – 34, K-28.7.

Використання: цибулини квітів, саджанці, троянди та розсада.

Основа добрива: 100% поживні мікроелементи рослинного походження.

Спосіб застосування: вміст пакету розчинити в 10 л води. Сумісний з фунгіцидами та інсектицидами, але перед застосування проводити тест на сумісність. Кореневе живлення: обробити грунт перед посадкою та до приморозків, якщо посадка відбувається восени. Листове живлення: рекомендовано проводити весною, впливає на розвиток кореневої системи.

Добриво "Газон" (весна-літо) "Гомельхим" Белорусь
Код товара: АБ-102
"Газон" (весна - літо) "Гомельхим" Белорусь – добриво незамінне при закладці та поукісному підживлення. Щоб потім не мати проблем з бур’янами на газоні, краще подбати про це при закладанні.
Осіннє добриво універсальне, без азоту (Агріколь)
Код товара: 210-002
Добриво осіннє універсальне, без азоту 1,2 кг (гранульоване) - багатокомпонентне добриво із спеціально підібраним складом, який не містить азот. Завдяки відсутності азоту не порушується спокій рослин і вони краще готуються до зимового періоду. Добриво рекомендується для підгодівлі листяних і хвойних чагарників і дерев, а також для трави та ін.
199 грн
купити
Коктейль мікроелементів і монохелатів "Brexil Сombi+"
Код товара: 12-02
Добриво "Brexil Сombi+" – коктейль мікроелементів і монохелатів, застосовують для культур, що ростуть на лужних ґрунтах, страждають недостачею мікроелементів, особливо заліза.