Добриво для кореневого живлення "MKP Haifa PLUS"
есть в наличии
18 грн
в избранное купити
Тип:добриво
Артикул:12-03
Латинское название:
Размер:
Контейнер:20 г .
Виращено:
задати запитання спеціалісту

"MKP Haifa PLUS – добриво для кореневого живлення, в якому мікроелементи підібрані у пропорції та співвідношенні для українських грунтів.

Склад:P2O – 52, P-22.7, K2O – 34, K-28.7.

Використання: цибулини квітів, саджанці, троянди та розсада.

Основа добрива: 100% поживні мікроелементи рослинного походження.

Спосіб застосування: вміст пакету розчинити в 10 л води. Сумісний з фунгіцидами та інсектицидами, але перед застосування проводити тест на сумісність. Кореневе живлення: обробити грунт перед посадкою та до приморозків, якщо посадка відбувається восени. Листове живлення: рекомендовано проводити весною, впливає на розвиток кореневої системи.

Добриво для чорниці (Агріколь)
Код товара: 210-001
Добриво для чорниці 1,2 кг (гранульоване) - спеціальне добриво, яке створене для підгодівлі чорниці (лохини, голубіки). Підвищує рівень урожайності та смакові якості рослини.
199 грн
купити
Добриво "Кеміра Люкс" для овочів, квітів та розсади
Код товара: 12-04
Добриво "Кеміра Люкс"– універсальне добриво, яке можна застосовувати для культур закритого грунту, овочів та фруктів відкритого грунту, для кімнатних рослин влітку та для розсади.
10 грн
купити
Добриво "Діаммофоска"
Код товара: АБ-101
«Діаммофоска» – добриво осіннього використання, яке має найбільший вміст основних поживних речовин. Комплексне, гранульоване азотно-фосфорне калійне мінеральне добриво. В своєму складі має основні речовини, які необхідні рослинам – азот, фосфор, калій, бор, цинк, мідь, марганець, залізо та інші.