Тюльпанове дерево (Ліріодендрон тюльпановий)
Код товара: СС-559
Тюльпанове дерево (Ліріодендрон тюльпановий) – листопадне дерево, найближчий родич магнолії. Свою назву отримало за цікаву і унікальну форму листочків та квіти насичено-жовтого кольору, які ззовні нагадують тюльпани. Через свої особливості часто використовується у декоративному озелененні.
399 грн
купити
Новинка
Магнолія оголена Єллоу Рівер
Код товара: 00-008
Магнолія Єллоу Рівер - новий сорт, який був привезений з Китаю та дуже цінується колекціонерами. Рослина має неймовірний та розкішний вигляд, чагарник повністю покритий великими жовтими квітами, які сягають 14-15 см в діаметрі та з'являються лише в травні. Хоча листя на зиму скидає, але магнолія залишається привабливою і зимою, коли вона покрита великими волохатими бутонами
1540 грн
купити
Рододендрон Розеум Елеганс (Roseum Elegans)
Код товара: 90-204
Період цвітіння: червень Колір квітки: Рожево-ліловий. Зібрані по 15 шт в компактні суцвіття. Розмір: Висота до 150-200 см, ширина 180-200 см. Вимоги до грунту: рН 4,5-5,5, родючий і вологий. Морозостійкість до -32°C.
126 грн
купити
Магнолія Лебнера Леонард Массел
Код товара: 00-004
Магнолія Леонард Масел - невелике дерево з коротким стовбуром, має плоско-округлу крону, гілки дещо звисають донизу. До грунтових умов рослина невибаглива, але ідеальними будуть легкі суглинки. Сорт виведений в результаті схрещування японських видів магнолій Кубус та Стелата. Має багато престижних винагород.
396 грн
купити
Рододендрон гібридний Кардинал
Код товара: БА637
Вічнозелений Розміри: висота 120 см, ширина 140-150 см Колір квітки: червоний, рубіновий
660 грн
купити
Магнолія Суланжа Альба Суперба
Код товара: 00-001
Магнолія Альба Суперба - листопадне дерево, яке, завдяки кольоровій гаммі, вирізняється своєю білосніжною чистотою. Махрові білі квіти рахуються символом чистоти, ніжності та любові. Сорт підійде для посадки як і в парках, так і на приватних ділянках. Не вибагливий, славиться своїми великими бутонами, які нагадують бокали.
1540 грн
купити
Рододендрон гібридний Распутін
Код товара: 65-004
Рододендрон гібридний Распутін (Rhododendron hybridum Rasputin) - один з найтемніших за забарвленням квіток сорт.
660 грн
купити
Магнолія Суланжа Нігра
Код товара: 00-002
Магнолія Nigra— чудовий сорт, з великими та красими квітами та річним приростом до 20 см в рік. Цвіте двічі - з квітня по травень та в середині червня. Квіти з'являються одночасно з листям, чим по формі нагадують вузьку вазу.
Рододендрон Клаудіус (Claudius)
Код товара: 90-203
Період цвітіння: Кінець травня - початок червня Колір квітки: рожевий, серединка з малюнком більш темним рожевим кольором. Розмір: Кущі дуже мало ростуть у висоту, зате сильно розростаються в ширину. Вимоги до грунту: рН 4,5-5,5, родючий і вологий Морозостійкость до -22°C.
126 грн
купити
Магнолія гібридна Сьюзан
Код товара: 00-006
Магнолія Сьюзан - красивий сорт, який отриманий в результаті схрещування сортів "Нігра" та "Розеа" в 50-роках в Національному дендрарії США у Вашингтоні. В перші роки після висадки має конусоподібну, далі- округлу форму крони, кущ середніх розмірів, що чудово підійде для присадибних ділянок.
Рододендрон Дотелла (Dotella)
Код товара: 90-202
Період цвітіння: травень Колір квітки: інтенсивно-червоний, рівномірно окрашені, у суцвіттях 12 квіточок. Розмір: Висота 100-110 см, ширина 100-110 см Вимоги до грунту: рН 4,5-5,5, родючий і вологий Морозостійкость до -24°C.
126 грн
купити
Магнолія бруклінська Єллоу Берд
Код товара: 00-007
Магнолія Yellow bird відрізняється великими красивими насичено-жовтими квітками.
Рододендрон Гартендиректор Рігер (Gartendirektor rieger)
Код товара: 90-201
Період цвітіння: травень Квіти: Великі, розкриті, зібрані в суцвіття. Колір: біло-кремові, в середині з червоним малюнком Розмір: Висота 140 см, ширина 170 см. Вимоги до грунту: рН 4,5-5,5, родючий і вологий Морозостійкость до -22°C.
126 грн
купити
Рододендрон Голд Букет
Код товара: БА643
Вічнозелений Період цвітіння: травень, цвіте рясно Колір квітки: кремовий, жовтий, персиковий,
660 грн
купити
Магнолія Soulangeana
Код товара: СС- М007
Магнолія Soulangeana – один з найкращих видів магнолій, який відрізняється від інших видів тривалістю і кількістю цвітіння (до 1 місяця) красивих бокаловидних суцвіть.
Магнолія Александріна 110-130 см
Код товара: БА10
Магнолія Александріна - квіти пурпурні зовні та білі всередині. Полюбляє сонце та відсутність вітру.
Рододендрон Калі (Kali)
Код товара: 90-200
Період цвітіння: в кінці травня і по червень місяць, цвітіння рясне Колір квітки: темний пурпурово-червоний Розмір: Висота 70-120 см, Ширина 100 см Вимоги до грунту: рН 4,5-5,5, родючий і вологий, бажано напівтінь Морозостійкость до -27°C.
126 грн
купити
TOP-продаж
Магнолія Суланжа Lennei
Код товара: 01КС-94
Широкий, повільноростучий кущ з округлою кроною, висотою до 3м, з чарівними світло-фіолетовими квітами.
Рододендрон (рожевий)
Код товара: СС-559
Рододендрон (прінофіллум) – листопадний сорт, родом з Канади. Оскільки він любить вологу, частіше за все висаджують біля водоймищ, та рослин має бути не менше трьох, тому що рододендрони краще приживаються групами.
Магнолія гібридна Бетті
Код товара: 00-003
Магнолія Бетті - чарівна красуня, яка була виведена в результаті схрещування сортів "Нігра" та "Розеа", відноситься до серії "Маленька дівчинка" із гібридних сортів, які були розроблені в Національному Дендрарії США в середину 50-х років. Перевагою сорту є пізніший період цвітіння ніж у сортів "Стелата" та "Суланжа", завдяки чому знижається ризик ураження пізніми заморозками.
Рододендрон гібридний Альфред (Alfed)
Код товара: 90-105
Рододендрон гібридний Альфред: крупноквітковий кущ, вічнозелений. Чому саме він: незвичайна квітка світло-лавандового кольору, гофрована з жовто-зеленим візерунком. Добре переносить стрижку.
Магнолія Джордж Генрі Керн
Код товара: СМ01
Магнолія Джордж Генрі Керн— сорт, виведений в США. Це чагарник, висотою до 3 м.
Магнолія Суланжа Рустіка Рубра
Код товара: 00-005
Магнолія Суланжа Рустіка Рубра - це сорт виведений у Франції, гібрид між такими видами як магнолії оголеної і лілієквіткової.