Чорниця високоросла Блю Голд, 2роки
есть в наличии
129 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:90-102
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Чорниця високоросла Блю Голд - порадує пишним кущем, що в сезон вкривається блакитними перлинками соковитих ягід. Це ДУЖЕ високопродуктивний сорт. 

Висота дає багато пагонів і здатен сягати у висоту 120 см. 

Ягоди великого розміру, покриваються характерним чорничним нальотом. Вони зібрані у щільні кетяги, а при повному достиганні виглядають особливо спокусливо, ваблячи своїм ароматом і солодким смаком. 

Термін дозрівання: ягоди дозрівають дружньо в другій декаді серпня. 

Переваги сорту: висока морозостійкість та стабільна врожайність. 

Цілющі властивості: чорниця високоросла допомагає в лікуванні 
- цукрового діабету 
- покращує зір 
- поліпшує пам'ять 
- покращує роботу органів травлення 

Посадка і догляд: для посадки чорниці обирайте сонячні місця. Грунт має бути кислим. 

Використання: ягоди чорниці Блю Голд прекрасно смакують свіжими, в поєднанні з сметаною і цукром нагадає смак раннього дитинства. Також з них готують желе, варення, джеми, вино, лікери, компоти і просто заморожують, а чого варті солоденькі варенички з чорницями. Ммммм! Приємна новина для Вас: якщо купите таку чорницю сьогодні, то насолоджуватиметеся смачнючими ягодами уже через 2 роки!

Чорниця Деніс Блю, 2 роки
Код товара: 90-120
Чорниця «Деніс Блю» – сорт середнього терміну дозрівання, який має невисокий кущ, але має дуже великі плоди та високі урожаї. Використовується для любительських садів та комерційного вирощування.
125 грн
купити
Чорниця Норд Блю
Код товара: СО2
Чорниця Норд Блю – невеликий кущ висотою до 0,6-0,9 м. Врожайність висока, достигання ягід настає у першій половині серпня. З одного куща регулярно отримують 1,2-2,5 кг врожаю. Сорт чорниці з високою стійкістю до морозів. Цінний декоративний сорт.
Чорниця Река, 2 роки
Код товара: БА63
Чорниця Река — самоплідний високорослий сорт з Нової Зеландії. Кущ досягає висоти 1,7-2 м. Ягідки великі - 17-19 мм, 1,6-1,8 грам. Характеризується солодким смаком і чудовим ароматом, гарна здатність до транспортування.
129 грн
купити