Чорниця високоросла Блю Голд, 2роки
есть в наличии
129 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:90-102
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Чорниця високоросла Блю Голд - порадує пишним кущем, що в сезон вкривається блакитними перлинками соковитих ягід. Це ДУЖЕ високопродуктивний сорт. 

Висота дає багато пагонів і здатен сягати у висоту 120 см. 

Ягоди великого розміру, покриваються характерним чорничним нальотом. Вони зібрані у щільні кетяги, а при повному достиганні виглядають особливо спокусливо, ваблячи своїм ароматом і солодким смаком. 

Термін дозрівання: ягоди дозрівають дружньо в другій декаді серпня. 

Переваги сорту: висока морозостійкість та стабільна врожайність. 

Цілющі властивості: чорниця високоросла допомагає в лікуванні 
- цукрового діабету 
- покращує зір 
- поліпшує пам'ять 
- покращує роботу органів травлення 

Посадка і догляд: для посадки чорниці обирайте сонячні місця. Грунт має бути кислим. 

Використання: ягоди чорниці Блю Голд прекрасно смакують свіжими, в поєднанні з сметаною і цукром нагадає смак раннього дитинства. Також з них готують желе, варення, джеми, вино, лікери, компоти і просто заморожують, а чого варті солоденькі варенички з чорницями. Ммммм! Приємна новина для Вас: якщо купите таку чорницю сьогодні, то насолоджуватиметеся смачнючими ягодами уже через 2 роки!

Чорниця Блюкроп 7 років
Код товара: АГ02
Чорниця Блюкроп — високорослий кущ виведений американськими селекціонерами. Блюкроп може досягати до 190-210 см у висоту. Діаметр ягід до 2 см, вагою приблизно 1,3-2 г. Смак легкий, солокий з ніжною кислинкою.
799 грн
купити
Чорниця Патріот, 2 роки
Код товара: 90-105
Чорниця Патріот – самоплідний ранній сорт, схильний до перезавантаження урожаєм. Плоди мають приємний аромат та вишуканий смак.
129 грн
купити
Чорниця Нельсон 7 років
Код товара: СС06
Чорниця Нельсон – пізній сорт, який ціниться за неймовірно солодкий і приємний смак. Росте на відкритому сонці і в тіні. Саджанець знаходиться в контейнері з землею, тому купувати і садити можна в будь-який час.
799 грн
купити