Чорниця високоросла Блю Голд, 2роки
есть в наличии
129 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:90-102
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Чорниця високоросла Блю Голд - порадує пишним кущем, що в сезон вкривається блакитними перлинками соковитих ягід. Це ДУЖЕ високопродуктивний сорт. 

Висота дає багато пагонів і здатен сягати у висоту 120 см. 

Ягоди великого розміру, покриваються характерним чорничним нальотом. Вони зібрані у щільні кетяги, а при повному достиганні виглядають особливо спокусливо, ваблячи своїм ароматом і солодким смаком. 

Термін дозрівання: ягоди дозрівають дружньо в другій декаді серпня. 

Переваги сорту: висока морозостійкість та стабільна врожайність. 

Цілющі властивості: чорниця високоросла допомагає в лікуванні 
- цукрового діабету 
- покращує зір 
- поліпшує пам'ять 
- покращує роботу органів травлення 

Посадка і догляд: для посадки чорниці обирайте сонячні місця. Грунт має бути кислим. 

Використання: ягоди чорниці Блю Голд прекрасно смакують свіжими, в поєднанні з сметаною і цукром нагадає смак раннього дитинства. Також з них готують желе, варення, джеми, вино, лікери, компоти і просто заморожують, а чого варті солоденькі варенички з чорницями. Ммммм! Приємна новина для Вас: якщо купите таку чорницю сьогодні, то насолоджуватиметеся смачнючими ягодами уже через 2 роки!

Чорниця Блю Голд, 1 рік
Код товара: АА04
Чорниця "Блю Голд", чия назва перекладається як блакитне золото, відрізняється смачними плодами та щедрими врожаями. Поласувати корисними ягідками можна уже на початку серпня.
75 грн
купити
Чорниця Спартан, 5-6 років
Код товара: СС03
Чорниця Спартан – середньостиглий сорт, плодоносити починає з 20 червня. Морозостійкий, який вдало вирощується на території України. Це вже доросла рослинка, з квіточками і ягодками, тому Ви уже зможете скуштувати!
799 грн
купити
Чорниця рожева «Пінк Лемонейд», 1 рік
Код товара: 90-106
Чорниця рожева « Пінк Лемонейд» – це пізній сорт чорниці, що відрізняється красивими незвичайними насичено рожевими плодами.