Чорниця рожева «Пінк Лемонейд», 1 рік
Немає в наявності
79 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:90-106
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Чорниця рожева « Пінк Лемонейд» – це пізній сорт чорниці, що відрізняється красивими незвичайними насичено рожевими плодами.

Кущ має висоту близько 150 см, пагони прямостоячі.

Ягоди округлі, твердуваті, досить солодкі, рожевого кольору, про що і свідчить сама назва сорту. Мякоть ароматна і смачна.

Урожайність становить біля 10 кг з куща.

Переваги сорту: висока транспортабельність, морозостійкість, стійкість до хвороб та великий вміст антиоксидантів у плодах.

Використання плодів: ягоди чорниці Пінк Лемонейд споживають у свіжому вигляді, заморожують на зиму, сушать, а також готують з них смачні компоти, варення, «сирі варення», перетираючи з цукром і лимоном, желе тощо.

Важливо: чорницю потрібно висаджувати у кислий торф рН 3,5-4,5. Місця потрібно вибирати сонячні або напівтінь. Для кращого плодоношення треба висаджувати 2-3 різних сорти. В інтернет-магазині «Зелено» можна купити чорницю і отримати чіткі і корисні рекомендації. Звертайтеся! Ми з радістю Вам допоможемо!

Чорниця високоросла Торо, 2 роки
Код товара: 111-111
Чорниця Торо – один з найперспективніших сортів високорослої чорниці, оскільки відрізняється ягодами великого розміру до 2 см (до 3,5 г). Сорт середнього терміну дозрівання американської селекції.
129 грн
купити
Чорниця Бонус, 7 років
Код товара: 90-004
Чорниця Бонус (Bonus) — середньопізній сорт, який характеризується гарним плодоношенням і великими ягодами. Вирощувати необхідно в кислих ґрунтах, альтернативою може бути шар соснових гілок та кори, які підкисляють грунт.
799 грн
купити
Чорниця Елізабет, 1 рік
Код товара: СО4
Чорниця Елізабет – один із пізніх сортів, високорослий (1,5-1,8 м.) Світло-голубі ягоди наділені надзвичайним смаком та ароматом, що зробило сорт одним з найкращих середі інших видів. Ягоди добре піддаються транспортуванню.
79 грн
купити