Чорниця рожева «Пінк Лемонейд», 1 рік
Немає в наявності
79 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:90-106
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Чорниця рожева « Пінк Лемонейд» – це пізній сорт чорниці, що відрізняється красивими незвичайними насичено рожевими плодами.

Кущ має висоту близько 150 см, пагони прямостоячі.

Ягоди округлі, твердуваті, досить солодкі, рожевого кольору, про що і свідчить сама назва сорту. Мякоть ароматна і смачна.

Урожайність становить біля 10 кг з куща.

Переваги сорту: висока транспортабельність, морозостійкість, стійкість до хвороб та великий вміст антиоксидантів у плодах.

Використання плодів: ягоди чорниці Пінк Лемонейд споживають у свіжому вигляді, заморожують на зиму, сушать, а також готують з них смачні компоти, варення, «сирі варення», перетираючи з цукром і лимоном, желе тощо.

Важливо: чорницю потрібно висаджувати у кислий торф рН 3,5-4,5. Місця потрібно вибирати сонячні або напівтінь. Для кращого плодоношення треба висаджувати 2-3 різних сорти. В інтернет-магазині «Зелено» можна купити чорницю і отримати чіткі і корисні рекомендації. Звертайтеся! Ми з радістю Вам допоможемо!

Чорниця Еліот 5-6 років
Код товара: 01КС-18
Чорниця Еліот – це пізній сорт, що відрізняється високю врожайністю та невибагливістю. Кущ у сорта Еліот достатньо високорослий і може становити 2 м. Пагони прямостоячі.
Чорниця Блюкроп 7 років
Код товара: АГ02
Чорниця Блюкроп — високорослий кущ виведений американськими селекціонерами. Блюкроп може досягати до 190-210 см у висоту. Діаметр ягід до 2 см, вагою приблизно 1,3-2 г. Смак легкий, солокий з ніжною кислинкою.
799 грн
купити
Чорниця Шантеклер 7 років
Код товара: СС02
Чорниця Шантеклер – це суперранній сорт. Цінується за високу транспортабельність та приємний солодкий смак з ледь відчутною кислинкою.
799 грн
купити