Чорниця рожева «Пінк Лемонейд», 1 рік
Немає в наявності
79 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:90-106
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Чорниця рожева « Пінк Лемонейд» – це пізній сорт чорниці, що відрізняється красивими незвичайними насичено рожевими плодами.

Кущ має висоту близько 150 см, пагони прямостоячі.

Ягоди округлі, твердуваті, досить солодкі, рожевого кольору, про що і свідчить сама назва сорту. Мякоть ароматна і смачна.

Урожайність становить біля 10 кг з куща.

Переваги сорту: висока транспортабельність, морозостійкість, стійкість до хвороб та великий вміст антиоксидантів у плодах.

Використання плодів: ягоди чорниці Пінк Лемонейд споживають у свіжому вигляді, заморожують на зиму, сушать, а також готують з них смачні компоти, варення, «сирі варення», перетираючи з цукром і лимоном, желе тощо.

Важливо: чорницю потрібно висаджувати у кислий торф рН 3,5-4,5. Місця потрібно вибирати сонячні або напівтінь. Для кращого плодоношення треба висаджувати 2-3 різних сорти. В інтернет-магазині «Зелено» можна купити чорницю і отримати чіткі і корисні рекомендації. Звертайтеся! Ми з радістю Вам допоможемо!

Чорниця (Лохина високоросла) Ковіль 7 років
Код товара: 01КС-14
Чорниця (Лохина високоросла) Ковіль – це дуже цінний сорт пізнього терміну дозрівання. Цей розлогий кущ має прямостоячі пагони і може досягати 2 м у висоту.
799 грн
купити
Чорниця Блю Кроп, 1 рік
Код товара: АА05
Чорниця Блю Кроп - один з найпопулярніших і найбільш невибагливіших сортів. Ягоди до 2,5 г, діаметром до 2 см. Форма плодів округла, вони сині з легким восковим нальотом. Смак гармонійний.
79 грн
купити
Чорниця Нельсон 7 років
Код товара: СС06
Чорниця Нельсон – пізній сорт, який ціниться за неймовірно солодкий і приємний смак. Росте на відкритому сонці і в тіні. Саджанець знаходиться в контейнері з землею, тому купувати і садити можна в будь-який час.
799 грн
купити