Чорниця рожева «Пінк Лемонейд», 1 рік
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:90-106
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Чорниця рожева « Пінк Лемонейд» – це пізній сорт чорниці, що відрізняється красивими незвичайними насичено рожевими плодами.

Кущ має висоту близько 150 см, пагони прямостоячі.

Ягоди округлі, твердуваті, досить солодкі, рожевого кольору, про що і свідчить сама назва сорту. Мякоть ароматна і смачна.

Урожайність становить біля 10 кг з куща.

Переваги сорту: висока транспортабельність, морозостійкість, стійкість до хвороб та великий вміст антиоксидантів у плодах.

Використання плодів: ягоди чорниці Пінк Лемонейд споживають у свіжому вигляді, заморожують на зиму, сушать, а також готують з них смачні компоти, варення, «сирі варення», перетираючи з цукром і лимоном, желе тощо.

Важливо: чорницю потрібно висаджувати у кислий торф рН 3,5-4,5. Місця потрібно вибирати сонячні або напівтінь. Для кращого плодоношення треба висаджувати 2-3 різних сорти. В інтернет-магазині «Зелено» можна купити чорницю і отримати чіткі і корисні рекомендації. Звертайтеся! Ми з радістю Вам допоможемо!

Чорниця Спартан
Код товара: 90-104
Чорниця «Спартан» або Лохина високоросла «Спартан» – сорт середньостиглий, що відрізняється високою урожайністю ягід.
79 грн
купити
Чорниця Шантеклер
Код товара: 90-100
Чорниця Шантеклер – дуже ранній сорт, що характеризується високою морозостійкістю.
79 грн
купити
Чорниця Шантеклер, 2 роки
Код товара: 90-005
Чорниця Шантеклер (Сhanticleer) — ранній сорт виведений шляхом гібридизації ранніх сортів і який цінується за свої корисні властивості. Якщо правильно доглядати, то чорниця починає цвісти після завершення весняних заморозків.
129 грн
купити