Чорниця Пінк Лемонейд, 2 роки
Немає в наявності
129 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:90-108
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2-3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Чорниця «Пінк Лемонейд»   самоплідний сорт з рожевими та солодкими ягодами, які користуються популярністю як за свої смакові властивості, так і за декоративний вигляд. В залежності від умов вирощування листки можуть із зеленого кольору ставати золотими.

Розміри: кущ росте у висоту 1,5-2,5 м.

Термін достигання: пізній.

Плоди: солодкі, смачні, середньої величини, блискучі, яскраво-рожеві.

Урожайність: 3-4 кг з куща.

Особливості: унікальність, декоративний вигляд, умови для вирощування такі ж як і для інших сортів, потрібно висаджувати на сонячних ділянках та в кислому ґрунті.

Чорниця Блю Голд, 1 рік
Код товара: АА04
Чорниця "Блю Голд", чия назва перекладається як блакитне золото, відрізняється смачними плодами та щедрими врожаями. Поласувати корисними ягідками можна уже на початку серпня.
75 грн
купити
Чорниця Легасі, 1 рік
Код товара: 90-001
Чорниця Легасі (Legacy) — пізній сорт американської селекції. Виростає до 2-х метрів у висоту та дає щедрі урожаї – 4-6 кг. Рахується одним із самих врожайних сортів, має хороший смак. Гарно розвивається в районах з помірним кліматом.
79 грн
купити
Чорниця Деніс Блю
Код товара: 90-103
Чорниця Деніс Блю- невеликий за розміром кущ висотою 1,5-1,8 м. Рясність плодоношення велика. Вихід ягід з куща- 6-7кг. Деніс Блю характеризується гарною зимостійкістю та декоративністю, особливо гарно виглядає у період цвітіння.
79 грн
69 грн
купити