Чорниця Нордленд
Немає в наявності
63 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-17
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Чорниця Нордленд відрізняється низькорослим розлогим кущем, який дає рясні і щедрі врожаї кожного року!
Урожайність Нордленду становить до 8 кг з куща.

Ягоди: великі, синювато-фіолетового кольору, солодкі і соковиті, м’якоть щільна.

Термін дозрівання: сорт Нордленд починає достигати в другій декаді липня.

Посадка: найкраще для цього підійдуть сонячні місця, оптимальна рН 3,8-4,5. Відстань між рослина має становити 1,5-2 м.

Переваги сорту: чорниця Нордленд приємно порадує Вас компактним кущиком і великим врожаєм. Ягоди цього сорту придатні для зберігання.

Використання: ягоди чорниці чудово смакують свіжими, у сушеному вигляді та у переробленому. Її часто використовують для приготування джемів, компотів, приготуванні чорничних пирогів та неповторних кексів. Крім того її можна заморожувати і насолоджуватися смачними ягодами взимку.

Цілющі властивості: здавна чорниця рахувалася найкращим засобом для збереження гостроти зору. Крім того вона допомагає при розладах шлунку та стимулює діяльність імунної системи. Насолоджуйтеся смачними ягодами і будьте здорові!

Інтернет-магазин «Зелено» рекомендує сорт «Нордленд», як низькорослий і високопродуктивний сорт! Купити чорницю Нордленд можна у нас за тел. (097) 698-85-64
(063) 974-42-21
(099) 538-94-02 або ж оформити замовлення самостійно на сайті.

Чорниця Нельсон 7 років
Код товара: СС06
Чорниця Нельсон – пізній сорт, який ціниться за неймовірно солодкий і приємний смак. Росте на відкритому сонці і в тіні. Саджанець знаходиться в контейнері з землею, тому купувати і садити можна в будь-який час.
799 грн
купити
Чорниця (Лохина високоросла) Ковіль 7 років
Код товара: 01КС-14
Чорниця (Лохина високоросла) Ковіль – це дуже цінний сорт пізнього терміну дозрівання. Цей розлогий кущ має прямостоячі пагони і може досягати 2 м у висоту.
799 грн
купити
Чорниця Блю Кроп, 1 рік
Код товара: АА05
Чорниця Блю Кроп - один з найпопулярніших і найбільш невибагливіших сортів. Ягоди до 2,5 г, діаметром до 2 см. Форма плодів округла, вони сині з легким восковим нальотом. Смак гармонійний.
79 грн
купити