Чорниця (Лохина високоросла) Ковіль 7 років
есть в наличии
799 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:01КС-14
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Чорниця (Лохина високоросла) Ковіль – це дуже цінний сорт пізнього терміну дозрівання.
Цей розлогий кущ має прямостоячі пагони і може досягати 2 м у висоту.

Урожайність Сорту Ковіль становить до 6 кг з куща!

Ягоди порадують Вас великим розміром (20-25 мм в діаметрі). Вони світло-блакитного кольору, м’якоть щільна, солодка з легкою кислинкою. Ягоди мають прекрасний аромат і виглядають дуже привабливо.

Переваги сорту: здатність зрілих ягід довго не осипатися з куща, великоплідність та легкість у вирощуванні.

Використання: ягоди сорту Ковіль вживають свіжими, піддають заморожуванню, сушать та переробляють. Ягоди прекрасно смакують у літніх десертах, молочних і фруктових коктейлях.

Цілющі властивості: лохина високоросла має неабиякі молодильні властивості, адже містить у своєму складі антиоксиданти, що не дозволять старіти нашим клітинам. Це прекрасний дієтичний продукт, що має у своєму складі велику кількість аскорбінової кислоти.

Посадка: саджанці потрібно висаджувати на відстані 2-ох метрів. Ямка має бути заправлена кислим торфом, його можна змішувати з перепрівшою підстилкою соснового лісу, піском або тирсою.

Купити чорницю Ковіль можна прямо у нас. Для цього зателефонуйте (097) 698-85-64
(063) 974-42-21
(099) 538-94-02 або оформіть замовлення прямо на сайті.

Чорниця (Лохина високоросла) Ковіль 7 років
Код товара: 01КС-14
Чорниця (Лохина високоросла) Ковіль – це дуже цінний сорт пізнього терміну дозрівання. Цей розлогий кущ має прямостоячі пагони і може досягати 2 м у висоту.
799 грн
купити
Чорниця Бонус, 7 років
Код товара: 90-004
Чорниця Бонус (Bonus) — середньопізній сорт, який характеризується гарним плодоношенням і великими ягодами. Вирощувати необхідно в кислих ґрунтах, альтернативою може бути шар соснових гілок та кори, які підкисляють грунт.
799 грн
купити
Чорниця Бонус, 1 рік
Код товара: 90-002
Чорниця Бонус — сорт середнього терміну дозрівання, відрізняється оригінальним смаком, тривалим періодом плодоношення, вважається однією із самих великих. З куща можна зібрати до 10 кг ягід. В регіонах з холодним кліматом потребує укриття агроволокном.
85 грн
купити