Чорниця (Лохина високоросла) Ковіль 7 років
есть в наличии
799 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:01КС-14
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Чорниця (Лохина високоросла) Ковіль – це дуже цінний сорт пізнього терміну дозрівання.
Цей розлогий кущ має прямостоячі пагони і може досягати 2 м у висоту.

Урожайність Сорту Ковіль становить до 6 кг з куща!

Ягоди порадують Вас великим розміром (20-25 мм в діаметрі). Вони світло-блакитного кольору, м’якоть щільна, солодка з легкою кислинкою. Ягоди мають прекрасний аромат і виглядають дуже привабливо.

Переваги сорту: здатність зрілих ягід довго не осипатися з куща, великоплідність та легкість у вирощуванні.

Використання: ягоди сорту Ковіль вживають свіжими, піддають заморожуванню, сушать та переробляють. Ягоди прекрасно смакують у літніх десертах, молочних і фруктових коктейлях.

Цілющі властивості: лохина високоросла має неабиякі молодильні властивості, адже містить у своєму складі антиоксиданти, що не дозволять старіти нашим клітинам. Це прекрасний дієтичний продукт, що має у своєму складі велику кількість аскорбінової кислоти.

Посадка: саджанці потрібно висаджувати на відстані 2-ох метрів. Ямка має бути заправлена кислим торфом, його можна змішувати з перепрівшою підстилкою соснового лісу, піском або тирсою.

Купити чорницю Ковіль можна прямо у нас. Для цього зателефонуйте (097) 698-85-64
(063) 974-42-21
(099) 538-94-02 або оформіть замовлення прямо на сайті.

Чорниця Гурон
Код товара: 90-003
Чорниця Гурон (Huron) — самозапильний сорт середньораннього терміну дозрівання виведений у штаті Мічаган. Адаптований під регіони з холодним кліматом. Стане чудовою альтернативою для тих хто мав невдалі спроби виростити в себе сорт «Дюк».
Чорниця Блю Голд, 4 роки
Код товара: 110-401
Чорниця Блю Голд - дуже урожайний сорт середнього терміну дозрівання. Кущ росте 110-130 см у висоту. Ягоди Блю Голд дозрівають уже в першій декаді
390 грн
купити
Чорниця Шантеклер, 2 роки
Код товара: 90-005
Чорниця Шантеклер (Сhanticleer) — ранній сорт виведений шляхом гібридизації ранніх сортів і який цінується за свої корисні властивості. Якщо правильно доглядати, то чорниця починає цвісти після завершення весняних заморозків.
129 грн
купити