Чорниця Ерлі Блю
Немає в наявності
70 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО3
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Чорниця Ерлі Блюодин із ранніх високорослих сортів. Висота куща досягає 1,2-1,8 м. З одного куща регулярно отримують 2,5-5,0 кг врожаю.  Ягоди смачні та соковиті, великі  за розміром. Гарні декоративні властивості підвищують популярність цього сорту. Сорт чорниці з високою стійкістю до морозів (-37 градусів). 

Термін дозрівання: сорт ранній ( 25 червня -25 липня).

Використання: придатні для вживання у свіжому вигляді, так і для  зберігання.

Цілющі властивості: для поліпшення обміну речовин,  покращують роботу травного тракту, збуджують апетит. Для виведення з органімзму важких металів.

Чорниця Пінк Лемонейд, 2 роки
Код товара: 90-108
Чорниця «Пінк Лемонейд» – самоплідний сорт з рожевими та солодкими ягодами, які користуються популярністю як за свої смакові властивості, так і за декоративний вигляд. В залежності від умов вирощування листки можуть із зеленого кольору ставати золотими.
Чорниця високоросла Торо, 2 роки
Код товара: 111-111
Чорниця Торо – один з найперспективніших сортів високорослої чорниці, оскільки відрізняється ягодами великого розміру до 2 см (до 3,5 г). Сорт середнього терміну дозрівання американської селекції.
129 грн
купити
Чорниця Деніс Блю
Код товара: 90-103
Чорниця Деніс Блю- невеликий за розміром кущ висотою 1,5-1,8 м. Рясність плодоношення велика. Вихід ягід з куща- 6-7кг. Деніс Блю характеризується гарною зимостійкістю та декоративністю, особливо гарно виглядає у період цвітіння.
79 грн
69 грн
купити