Чорниця Деніс Блю, 2 роки
Немає в наявності
129 грн
в избранное
Тип:ягідні рослини
Артикул:90-120
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Чорниця «Деніс Блю»  – сорт середнього терміну дозрівання, який має невисокий кущ, але має дуже великі плоди та високі урожаї. Використовується для любительських садів та комерційного вирощування.

Розміри: виростає до 150 см у висоту.

Термін дозрівання: липень.

Плоди: великі, сизого кольору, наче покриті нальотом, мають високі товарні якості та солодкий смак.

Вага плодів: 15-20 грам.

Урожайність: 6-7 кг з куща.

Особливості: для того щоб урожайність була регулярна необхідний запилювач, має дуже гарні квіточки в період цвітіння, плоди довго і гарно зберігаються.

Чорниця Деніс Блю, 2 роки
Код товара: 90-120
Чорниця «Деніс Блю» – сорт середнього терміну дозрівання, який має невисокий кущ, але має дуже великі плоди та високі урожаї. Використовується для любительських садів та комерційного вирощування.
Чорниця Бонус, 1 рік
Код товара: 90-002
Чорниця Бонус — сорт середнього терміну дозрівання, відрізняється оригінальним смаком, тривалим періодом плодоношення, вважається однією із самих великих. З куща можна зібрати до 10 кг ягід. В регіонах з холодним кліматом потребує укриття агроволокном.
85 грн
купити
Чорниця Блюкроп 7 років
Код товара: АГ02
Чорниця Блюкроп — високорослий кущ виведений американськими селекціонерами. Блюкроп може досягати до 190-210 см у висоту. Діаметр ягід до 2 см, вагою приблизно 1,3-2 г. Смак легкий, солокий з ніжною кислинкою.
799 грн
купити