Чорниця Брігітта 7 років
есть в наличии
799 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:01С-113
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Чорниця Брігітта – середньостиглий сорт , що цінується за хорошу транспортабельність.

Кущ «Брігітти» достатньо сильнорослий, пагони прямостоячі.

Ягоди: сизо-блакитного кольору, великі, солодкі на смак, з легким винним ароматом. Шкірка у ягід еластична, відрив сухий.

Урожайність одного куща Брігітти становить 6 кг.

Переваги сорту: великі товарні плоди, стійкість до хвороб і морозу.

Використання плодів: ягоди чорниці «Брігітти» споживають у свіжому вигляді, заморожують, висушують і готують з них прекрасні смузі, джеми, варення, желе, використовують у кулінарії, як природний барвник. Вживання ягід чорниці допомагає покращити зір. Висушені ягоди – перший помічник при порушенні травлення.

Важливо: чорниця висаджується у кислий торф (рН 3,5-4,5).

Чорниця Нельсон 7 років
Код товара: СС06
Чорниця Нельсон – пізній сорт, який ціниться за неймовірно солодкий і приємний смак. Росте на відкритому сонці і в тіні. Саджанець знаходиться в контейнері з землею, тому купувати і садити можна в будь-який час.
799 грн
купити
Чорниця Блю Голд, 1 рік
Код товара: АА04
Чорниця "Блю Голд", чия назва перекладається як блакитне золото, відрізняється смачними плодами та щедрими врожаями. Поласувати корисними ягідками можна уже на початку серпня.
75 грн
купити
Чорниця Ерлі Блю
Код товара: СО3
Чорниця Ерлі Блю – один із ранніх високорослих сортів. Висота куща досягає 1,2-1,8 м. З одного куща регулярно отримують 2,5-5,0 кг врожаю. Ягоди смачні та соковиті, великі за розміром. Гарні декоративні властивості підвищують популярність цього сорту. Сорт чорниці з високою стійкістю до морозів (-37 градусів).