Чорниця Брігітта 7 років
есть в наличии
799 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:01С-113
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Чорниця Брігітта – середньостиглий сорт , що цінується за хорошу транспортабельність.

Кущ «Брігітти» достатньо сильнорослий, пагони прямостоячі.

Ягоди: сизо-блакитного кольору, великі, солодкі на смак, з легким винним ароматом. Шкірка у ягід еластична, відрив сухий.

Урожайність одного куща Брігітти становить 6 кг.

Переваги сорту: великі товарні плоди, стійкість до хвороб і морозу.

Використання плодів: ягоди чорниці «Брігітти» споживають у свіжому вигляді, заморожують, висушують і готують з них прекрасні смузі, джеми, варення, желе, використовують у кулінарії, як природний барвник. Вживання ягід чорниці допомагає покращити зір. Висушені ягоди – перший помічник при порушенні травлення.

Важливо: чорниця висаджується у кислий торф (рН 3,5-4,5).

Чорниця Деніс Блю, 2 роки
Код товара: 90-120
Чорниця «Деніс Блю» – сорт середнього терміну дозрівання, який має невисокий кущ, але має дуже великі плоди та високі урожаї. Використовується для любительських садів та комерційного вирощування.
Чорниця Деніс Блю
Код товара: 90-103
Чорниця Деніс Блю- невеликий за розміром кущ висотою 1,5-1,8 м. Рясність плодоношення велика. Вихід ягід з куща- 6-7кг. Деніс Блю характеризується гарною зимостійкістю та декоративністю, особливо гарно виглядає у період цвітіння.
79 грн
69 грн
купити
Чорниця Спартан, 5-6 років
Код товара: СС03
Чорниця Спартан – середньостиглий сорт, плодоносити починає з 20 червня. Морозостійкий, який вдало вирощується на території України. Це вже доросла рослинка, з квіточками і ягодками, тому Ви уже зможете скуштувати!
799 грн
купити