Черешня Сільвія
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-075
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Черешня Сільвіясорт канадської селекції виведений шляхом схрещування сортів «Ламберт Компакт» і «Ван». Характеризується як слаборосле карликове дерево з овальною кроною. Рекомендовані сорти запилювачі – Кордія, Регіна та ін.

Термін дозрівання: середина липня

Плоди: червоного кольору, м’якоть соковита, хрустка

Вага плодів: 10-22 г

Особливості: транспортабельність, великі плоди, гарний смак, зимостійкість,  середня стійкість до хвороб, високі смакові якості

Підщепа: магалебка

Черешня Каресова
Код товара: 10-336
Черешня Каресова – середньоранній сорт, який на території України є новим і даних про нього ще не так багато, але вже відомі такі характеристики, як: високі смакові якості, стійкість до погодніх умов та невибагливість.
TOP-продаж
Черешня Приусадебная
Код товара: 10-616
Черешня «Приусадебная» – ранній український сорт, плоди якого часто використовуються в свіжому вигляді для десертів, тому що вона має гарний декоративний зовнішній вигляд та прекрасні смакові властивості.
129 грн
купити
Черешня Мліївська жовта
Код товара: 10-332
Черешня Мліївська жовта – середньоранній самоплідний сорт, який не потребує обпилювачів. Виведений у Мліївському інституті садівництва імені Симиренка Л.П., отриманий від запилення сорту «Дрогана жовта». Плоди мають відмінний товарний вигляд, тому чудово підійде тим хто вирощує на продаж.