Черешня Сільвія
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-075
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Черешня Сільвіясорт канадської селекції виведений шляхом схрещування сортів «Ламберт Компакт» і «Ван». Характеризується як слаборосле карликове дерево з овальною кроною. Рекомендовані сорти запилювачі – Кордія, Регіна та ін.

Термін дозрівання: середина липня

Плоди: червоного кольору, м’якоть соковита, хрустка

Вага плодів: 10-22 г

Особливості: транспортабельність, великі плоди, гарний смак, зимостійкість,  середня стійкість до хвороб, високі смакові якості

Підщепа: магалебка

Черешня Лапінз
Код товара: СО17
Черешня Лапінз – канадський сорт черешні. Крона дерева не густа. Дуже гарні плоди з вагою 10 грамів. М’якоть з насиченим солодко-кислим смаком. Цінний для промислового вирощування сорт. Служить гарним обпилювачем для інших сортів. Морозостійкий сорт
Черешня Казка
Код товара: 45-009
Черешня Казка – новий ранній сорт, що був виведений з таких сортів, як Валерій Чкалов та Дрогана Жовта. Сорт відомий великоплідністю та медово-солодким смаком ягід.
Черешня Отрада (велика ягода)
Код товара: 10-334
Черешня «Отрада» – середньопізній сорт, який з легкістю переносить зміни у погоді, має великі та смачні плоди. Черешня виведена на Артемівській станції садівництва. Не вибаглива до умов вирощування та має привабливий вигляд на протязі всього літа.
99 грн
купити