Черешня Регіна, відкритий корінь
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-615
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Черешня Регіна – один із пізніх сортів, що була виведена німецькими селекціонерами. Основними цінностями цього сорту є: крупноплідність, стійкість до розтріскування плодів та стійкість до погодних умов по всій території України.

Термін дозрівання: одна з найпізніших черешень, адже знімальна стиглість плодів припадає на кінець другої – початок третьої декади липня. В плодоношення вступає на третій рік.

Плоди: великі, 8-8,5 г. Деякі ягоди можуть досягати до 10 г. За формою округлі, злегка приплюснуті. Шкірка світло-червона, по мірі достигання темніє до насичено-червоного. На смак солодкі, характерна кислинка відсутня.

Форма: середньоросле дерево.

Рекомендується поруч посадити запилювач. Кращі запилювачі: Каріна, Сильвія, вишня Нефріс.

Черешня Отрада (велика ягода)
Код товара: 10-334
Черешня «Отрада» – середньопізній сорт, який з легкістю переносить зміни у погоді, має великі та смачні плоди. Черешня виведена на Артемівській станції садівництва. Не вибаглива до умов вирощування та має привабливий вигляд на протязі всього літа.
99 грн
купити
Черешня Феровія
Код товара: 10-079
Черешня Феровія – сорт черешні з великими темно-червоними плодами. Маса плоду 7-10 грам. Володіють гарними смаковими та десертними якостями. М’якоть дуже солодка, високої якості.
Черешня Рондо
Код товара: 01С-11
Черешня Рондо – ранньостиглий сорт «золотої» черешні. Достигає в середині червня.