Черешня Регіна, відкритий корінь
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-615
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Черешня Регіна – один із пізніх сортів, що була виведена німецькими селекціонерами. Основними цінностями цього сорту є: крупноплідність, стійкість до розтріскування плодів та стійкість до погодних умов по всій території України.

Термін дозрівання: одна з найпізніших черешень, адже знімальна стиглість плодів припадає на кінець другої – початок третьої декади липня. В плодоношення вступає на третій рік.

Плоди: великі, 8-8,5 г. Деякі ягоди можуть досягати до 10 г. За формою округлі, злегка приплюснуті. Шкірка світло-червона, по мірі достигання темніє до насичено-червоного. На смак солодкі, характерна кислинка відсутня.

Форма: середньоросле дерево.

Рекомендується поруч посадити запилювач. Кращі запилювачі: Каріна, Сильвія, вишня Нефріс.

Черешня Дачниця
Код товара: 10-076
Черешня Дачниця – сорт української селекції середнього терміну дозрівання. Плоди з’являються на 4-5 рік після висадки на постійне місце. Характеризується як сильноросла та великоплідна
99 грн
купити
Черешня Сільвія
Код товара: 10-075
Черешня Сільвія – сорт канадської селекції виведений шляхом схрещування сортів «Ламберт Компакт» і «Ван»
99 грн
купити
Черешня Лапінз
Код товара: СО17
Черешня Лапінз – канадський сорт черешні. Крона дерева не густа. Дуже гарні плоди з вагою 10 грамів. М’якоть з насиченим солодко-кислим смаком. Цінний для промислового вирощування сорт. Служить гарним обпилювачем для інших сортів. Морозостійкий сорт