Черешня Регіна, відкритий корінь
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-615
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Черешня Регіна – один із пізніх сортів, що була виведена німецькими селекціонерами. Основними цінностями цього сорту є: крупноплідність, стійкість до розтріскування плодів та стійкість до погодних умов по всій території України.

Термін дозрівання: одна з найпізніших черешень, адже знімальна стиглість плодів припадає на кінець другої – початок третьої декади липня. В плодоношення вступає на третій рік.

Плоди: великі, 8-8,5 г. Деякі ягоди можуть досягати до 10 г. За формою округлі, злегка приплюснуті. Шкірка світло-червона, по мірі достигання темніє до насичено-червоного. На смак солодкі, характерна кислинка відсутня.

Форма: середньоросле дерево.

Рекомендується поруч посадити запилювач. Кращі запилювачі: Каріна, Сильвія, вишня Нефріс.

Черешня Біг Стар, в контейнері
Код товара: 10-080
Черешня Біг Стар – сорт черешні виведений у Італії. Вага плодів досягає 10-12 грамів. Колір темно-червоний, особливо гарно виглядають штрихи фіолетового кольору на плодах. Приємна, ароматна м’якоть є досить щільною.
129 грн
купити
Черешня Ярославна
Код товара: 10-336
Черешня Ярославна – середньоранній сорт, виведений українським селекціонером який схрестив «Дрогану жовту» та «Мелітопольський гібрид». Сорт славиться своєю стійкістю до шкідників та морозів, дає багато плодів.
TOP-продаж
Черешня Приусадебная
Код товара: 10-616
Черешня «Приусадебная» – ранній український сорт, плоди якого часто використовуються в свіжому вигляді для десертів, тому що вона має гарний декоративний зовнішній вигляд та прекрасні смакові властивості.
129 грн
купити