Черешня Любава
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-073
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Черешня Любава це – середньопізній сорт черешні, що характеризується стійкістю до хвороб, посухи та суворих зимових умов.

Знімальна стиглість наступає в кінці червня місяця.

Плоди досить великі (8-10 г), кулясто-серцевидні, жовтаві з яскравим рум’янцем. Стійкі до розтріскування. Кісточка добре відходить від м’якоті. М’якоть світло-жовтого кольору, солодка, приємна на смак.

Сорт потребує запилення. Серед опилювачів варто виділити Ярославну, Дончанку, Китайську чорну.

 Черешня Стакато
Код товара: 10-335
Черешня Стакато – літній сорт пізнього терміну дозрівання, який має статус одного з найкращих сортів черешні. Через свій пізній термін дозрівання, висадивши в себе «Стакато», ви довше зможете насолоджуватися вашою улюбленою ягодою. А якщо ще й посадити ранню черешню, тоді все літо будете тішитися смаколиками.
TOP-продаж
Черешня Регіна, відкритий корінь
Код товара: 10-615
Черешня Регіна – один із пізніх сортів, що була виведена німецькими селекціонерами. Основними цінностями цього сорту є: крупноплідність, стійкість до розтріскування плодів та стійкість до погодних умов по всій території України.
Черешня Світхарт
Код товара: 10-074
Черешня Світхарт – американський сорт черешні. Вважається одним з кращих сортів пізнього дозрівання. Плоди ароматні та соковиті, не обпадають з дерева довгий на протязі довго часу після дозрівання.
115 грн
99 грн
купити