Черешня Дрогана жовта
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:21-003
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Черешня Дрогана Жовта - сорт найбільш поширений і старовинний. Названий на честь Дрогана (оргінатора). В Україні найпопулярнішим сортом жовтої черешні є саме Дрогана Жовта.

Термін дозрівання: до кінця червня, одночасно.


Плоди
: досить великі, масою близько 8 грам. Мають серцеподібну, округлу форму. Тонка, блискуча шкірка, що не щільна. Світло-жовта м'якоть з практично прозорим соком, високого смакової якості. Не є великою кісточка погано відділяється від м'якоті.

Погана транспортабельність через тоненьку шкірку, але це більше плюс, ніж мінус, так як їх набагато приємніше їсти і при переробці на консервацію компотів, виходить продукція високої якості.

Особливість: не вимогливий сорт, віддає перевагу вологому, родючому грунту. Молоді пагони на перезволожених грунтах можуть пошкоджуватися морозами. Сприятлива зона - вся територія України.

TOP-продаж
Черешня Регіна, відкритий корінь
Код товара: 10-615
Черешня Регіна – один із пізніх сортів, що була виведена німецькими селекціонерами. Основними цінностями цього сорту є: крупноплідність, стійкість до розтріскування плодів та стійкість до погодних умов по всій території України.
99 грн
купити
Черешня Стакато
Код товара: 10-335
Черешня Стакато – літній сорт пізнього терміну дозрівання, який має статус одного з найкращих сортів черешні. Через свій пізній термін дозрівання, висадивши в себе «Стакато», ви довше зможете насолоджуватися вашою улюбленою ягодою. А якщо ще й посадити ранню черешню, тоді все літо будете тішитися смаколиками.
Черешня Етика
Код товара: 10-069
Черешня Етика – пізній сорт донецької селекції, отриманий в результаті схрещування сортів "Дрогана жовта" і "Валерій Чкалов". Багата вітамінами та корисними мікроелементами
99 грн
купити