Черешня Дрогана жовта
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:21-003
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Черешня Дрогана Жовта - сорт найбільш поширений і старовинний. Названий на честь Дрогана (оргінатора). В Україні найпопулярнішим сортом жовтої черешні є саме Дрогана Жовта.

Термін дозрівання: до кінця червня, одночасно.


Плоди
: досить великі, масою близько 8 грам. Мають серцеподібну, округлу форму. Тонка, блискуча шкірка, що не щільна. Світло-жовта м'якоть з практично прозорим соком, високого смакової якості. Не є великою кісточка погано відділяється від м'якоті.

Погана транспортабельність через тоненьку шкірку, але це більше плюс, ніж мінус, так як їх набагато приємніше їсти і при переробці на консервацію компотів, виходить продукція високої якості.

Особливість: не вимогливий сорт, віддає перевагу вологому, родючому грунту. Молоді пагони на перезволожених грунтах можуть пошкоджуватися морозами. Сприятлива зона - вся територія України.

Черешня Крупноплідна
Код товара: 45-010
Черешня крупноплідна це – середньоросле дерево з округлою кроною середньої густоти. Термін дозрівання: середній (друга декада червня). Плоди надзвичайно великі (14 г)
105 грн
99 грн
купити
Черешня Валерія
Код товара: 01С-8
Черешня Валерія це – ранній сорт черешні, що відрізняється невибагливістю до умов вирощування та високою врожайністю. Дерево сильноросле з шаровидною кроною. Термін дозрівання: перша декада червня.
Черешня Любава
Код товара: 10-073
Черешня Любава це – середньопізній сорт черешні, що характеризується стійкістю до хвороб, посухи та суворих зимових умов