Черешня Дрогана жовта
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:21-003
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Черешня Дрогана Жовта - сорт найбільш поширений і старовинний. Названий на честь Дрогана (оргінатора). В Україні найпопулярнішим сортом жовтої черешні є саме Дрогана Жовта.

Термін дозрівання: до кінця червня, одночасно.


Плоди
: досить великі, масою близько 8 грам. Мають серцеподібну, округлу форму. Тонка, блискуча шкірка, що не щільна. Світло-жовта м'якоть з практично прозорим соком, високого смакової якості. Не є великою кісточка погано відділяється від м'якоті.

Погана транспортабельність через тоненьку шкірку, але це більше плюс, ніж мінус, так як їх набагато приємніше їсти і при переробці на консервацію компотів, виходить продукція високої якості.

Особливість: не вимогливий сорт, віддає перевагу вологому, родючому грунту. Молоді пагони на перезволожених грунтах можуть пошкоджуватися морозами. Сприятлива зона - вся територія України.

Черешня Василіса, в контейнері
Код товара: 45-008
Черешня Василіса – сорт середнього терміну дозрівання, вітчизняної селекції, виведений шляхом схрещування сортів «Донецкий уголек» та «Донецкая красавица». Підходить для переробки, на продаж та для вживання у свіжому вигляді.
Черешня Жовточок
Код товара: 10-071
Черешня жовточок – сорт з рясним плодоношенням та гарною морозостійкістю. Плоди жовтого кольору, смачні. Сорт потребує обрізання та періодичноговнесення добрив
129 грн
купити
Черешня Майська (сама рання)
Код товара: 100-107
Черешня Майська – дуже ранній сорт вітчизняної селекції, який відрізняється своєю врожайністю і смаком плодів при такому досить ранньому терміну дозрівання