Черешня Дрогана жовта
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:21-003
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Черешня Дрогана Жовта - сорт найбільш поширений і старовинний. Названий на честь Дрогана (оргінатора). В Україні найпопулярнішим сортом жовтої черешні є саме Дрогана Жовта.

Термін дозрівання: до кінця червня, одночасно.


Плоди
: досить великі, масою близько 8 грам. Мають серцеподібну, округлу форму. Тонка, блискуча шкірка, що не щільна. Світло-жовта м'якоть з практично прозорим соком, високого смакової якості. Не є великою кісточка погано відділяється від м'якоті.

Погана транспортабельність через тоненьку шкірку, але це більше плюс, ніж мінус, так як їх набагато приємніше їсти і при переробці на консервацію компотів, виходить продукція високої якості.

Особливість: не вимогливий сорт, віддає перевагу вологому, родючому грунту. Молоді пагони на перезволожених грунтах можуть пошкоджуватися морозами. Сприятлива зона - вся територія України.

Черешня Ревна
Код товара: 01С-12
Черешня Ревна – пізньостиглий, високоврожайний сорт. Дозріває в середині липня. Плоди: темно- червоні, аж чорні, масою 7-8 г.
Черешня Отрада (велика ягода)
Код товара: 10-334
Черешня «Отрада» – середньопізній сорт, який з легкістю переносить зміни у погоді, має великі та смачні плоди. Черешня виведена на Артемівській станції садівництва. Не вибаглива до умов вирощування та має привабливий вигляд на протязі всього літа.
99 грн
купити
Черешня Дрогана жовта
Код товара: 21-003
Черешня Дрогана Жовта - сорт найбільш поширений і старовинний. Названий на честь Дрогана (оргінатора). В Україні найпопулярнішим сортом жовтої черешні є саме Дрогана Жовта