Черешня Бігарро Бурлат
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-618
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Черешня Бігарро Бурлат - прекрасно зарекомендувала себе центральній Європі. Характеризується відмінними смаковими якостями плодів. Виведений сорт в 1915 році у Франції як сіянець.

Термін дозрівання: ранній.Третя декада травня - перша декада червня.

Плоди: досить щільна м'якоть, темно-червоного кольору. Середня маса 7 грам і більше. При повному дозріванні плоди чорно-червоні, плоско-круглі з чіткою лінією черевного шва. Кісточка велика, 0,4 грама масою, відмінно відділяється від м'якоті. В основному споживається в свіжому вигляді, а також використовують з метою консервації. Добре транспортуються.

Особливість: середня зимостійкість. Стійкість до грибкових хвороб 5/10, в окремі роки після дощу помічені тріщини на плодах. Продуктивність дуже висока - у віці 9-11 років дають 80 кг плодів і більше!

Черешня Кордія
Код товара: 10-225
Черешня Кордія – чудовий пізній сорт з відмінною силою росту. Черешня стійка до хворіб. Крона добре піддається формуванню. Вважається універсальним сортом.
Черешня Жовточок
Код товара: 10-071
Черешня жовточок – сорт з рясним плодоношенням та гарною морозостійкістю. Плоди жовтого кольору, смачні. Сорт потребує обрізання та періодичноговнесення добрив
99 грн
купити
Черешня Гермередорфська
Код товара: 10-077
Черешня Гермередорфська – пізній сорт німецької селекції. Характеризується як середньоросле дерево з широкою кроною