Черешня Біг Стар, в контейнері
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-080
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Черешня Біг Стар – сорт черешні виведений у Італії.

Вага плодів досягає 10-12 грамів.

Колір темно-червоний, особливо гарно виглядають штрихи фіолетового кольору на плодах. Приємна, ароматна м’якоть є досить щільною.

Перевагами даного сорту є стабільний щорічний врожай.

Середньопізній сорт придатний для висаджування у садибних ділянках так і для промислових цілей. Приблизний врожай черешень 40 кг з одного дерева. При гарному догляді врожай з одного дерева зростає до 50 кг. Транспонтабельність добра.

Черешня Джерело
Код товара: СО9
Черешня Джерело – ранній сорт, що сміло можна назвати улюбленцем садівників. Стабільний врожай та великі за розміром плоди є перевагою даної черешні.
Черешня Отрада (велика ягода)
Код товара: 10-334
Черешня «Отрада» – середньопізній сорт, який з легкістю переносить зміни у погоді, має великі та смачні плоди. Черешня виведена на Артемівській станції садівництва. Не вибаглива до умов вирощування та має привабливий вигляд на протязі всього літа.
99 грн
купити
Черешня Стакато
Код товара: 10-335
Черешня Стакато – літній сорт пізнього терміну дозрівання, який має статус одного з найкращих сортів черешні. Через свій пізній термін дозрівання, висадивши в себе «Стакато», ви довше зможете насолоджуватися вашою улюбленою ягодою. А якщо ще й посадити ранню черешню, тоді все літо будете тішитися смаколиками.