Черешня Біг Стар, в контейнері
есть в наличии
129 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-080
Латинское название:
Размер:
Контейнер:закритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Черешня Біг Стар – сорт черешні виведений у Італії.

Вага плодів досягає 10-12 грамів.

Колір темно-червоний, особливо гарно виглядають штрихи фіолетового кольору на плодах. Приємна, ароматна м’якоть є досить щільною.

Перевагами даного сорту є стабільний щорічний врожай.

Середньопізній сорт придатний для висаджування у садибних ділянках так і для промислових цілей. Приблизний врожай черешень 40 кг з одного дерева. При гарному догляді врожай з одного дерева зростає до 50 кг. Транспонтабельність добра.

TOP-продаж
Черешня Регіна, відкритий корінь
Код товара: 10-615
Черешня Регіна – один із пізніх сортів, що була виведена німецькими селекціонерами. Основними цінностями цього сорту є: крупноплідність, стійкість до розтріскування плодів та стійкість до погодних умов по всій території України.
99 грн
купити
Черешня Ярославна
Код товара: 10-336
Черешня Ярославна – середньоранній сорт, виведений українським селекціонером який схрестив «Дрогану жовту» та «Мелітопольський гібрид». Сорт славиться своєю стійкістю до шкідників та морозів, дає багато плодів.
Черешня Біг Стар, в контейнері
Код товара: 10-080
Черешня Біг Стар – сорт черешні виведений у Італії. Вага плодів досягає 10-12 грамів. Колір темно-червоний, особливо гарно виглядають штрихи фіолетового кольору на плодах. Приємна, ароматна м’якоть є досить щільною.
129 грн
купити