Чайно-гібридні троянди

        

           Без сумніву це найпопулярніша група троянд. На сьогодні налічується близько 10000 сортів чайно-гібридних троянд. Ця група відрізняється достатньо великими  махровими квітами, кожна з яких може містити до 70 пелюсток. Квіти переважно розміщені по одній на кожному пагоні. Пагони прямостоячі, довжина  їх становить від 65 до 180 см. Чайно-гібридні троянди найкраще підходять для вирощування на зріз. Також вони є представниками  різноманітних квітників. Крім цього, чудово виглядають і в одиночних посадках.

           Варто зауважити, що для того, щоб мати красиві букети чайно-гібридних троянд потрібна правильна обрізка і своєчасна підкормка кожного кущика. Щоб підібрати потрібну троянду, слід звернути увагу на колір і висоту квітки, аромат та умови догляду.

глория дей         Глорія Дей  - одна із найулюбленіших преставників чайно-      гібридних троянд. Сонячна, жовта величава квітка з ніжним рожевим обрамленням була виведена ще у 1935 році відомим селекціонером Франсуа Меяном та пізніше навіть удостоєна премії « Найкраща троянда Америки». Висота куща становить 130 см, цвіте рясно.


атена       Атена – одна з наймолодших представниць цієї групи. Має велику біленьку  бокаловидну  ароматну квітку. Пелюстки довгі, розпускаються досить повільно. Кущ  розлогий, до 120 см в висоту. Цвіте ціле літо. Одна із кращих троянд на зріз. Вирізняється дуже високою стійкістю до хвороб.

 

роял выльямс       Роял Вільямс – криваво-червона троянда, що має красиві ароматні квіти ідеальної форми. Кущ сягає 120-130 см в висоту. Цвіте повторно. По праву вважається однією з кращих троянд, виведених в кінці 20 століття.дольче вита        Дольче Віта ідеальна для зрізу троянда. Квітка рожева, цвіте двічі на сезон. Висота куща становить 110 см. Квіти не особливо ароматні, проте стійкість до хвороб дуже висока.ландора       Ландора – ароматна жовтогаряча троянда з дещо загостреними пелюстками. Найкраща представниця жовтих троянд. Кущ до 1м у висоту, цвіте повторно. Квіти красиві на всіх стадіях розпускання.фарах       Імператріс Фарах має надзвичайно вишукані бутони. Під час розпускання квіти змінюються від малинового до білого кольору. Краї вирізняються насиченим червоним відтінком. Кущ становить 90-100 см заввишки, цвіте повторно. Відцвілі квіти потрібно обрізати.


ориент спайс       Орієнт Спайс. Кущ цієї троянди достатньо розлогий та високий (150 см). Цвіте двічі. Квіти великі, темно-рожеві. Сорт відрізняється стійкістю до борошнистої роси.вивальди       У троянд Вівальді майже не має запаху, проте ці ніжно-рожеві квіти гарно тримають витончену форму. Висота куща може становити до 130 см, цвітіння рясне, що трапляється двічі на сезон.версилия       Троянда Версілія відрізняється насиченим персиковим кольором, кількість пелюсток сягає 30. Цвіте вона повторно. Висота куща становить 120 см. Квіти ароматні. Чудово підходить для зрізу.роуз гуаяр         Роуз Гуаярд – троянда, що цвіте з червня по вересень. Квіти великі малинові, до середини білуваті. Кущ невисокий, але рясний.темптейшн         Темптейшн – оксамитова насичено-червона троянда, надзвичайно стійка до хвороб. Висота становить 120 см. Цвітіння повторне.


ред интуишн          Ред Інтуішн. У цього сорту червоні квіти з темними смужками. Саме це робить її особливою, до того ж вона чудово підходить на зріз. Кущ має висоту до 120 см, цвіте безперервно протягом усього сезону. Стійкість до борошнистої роси дуже висока.