Бузульник
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:120-017
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Бузульник (Ligularia) – в народі цю рослину ще називають «огненный цветок». З латині «ligula» - це «язичок», саме за будову своїх квіточок бузульник і отримав свою назву.

Цей багаторічник використовують для ландшафтного дизайну як в одиноких так і в групових висадках. Цінують за його величний зовнішній вигляд. Також він підходить для посадки біля водоймищ і в квітниках.

Квіти: можуть досягати 200 см у висоту. На одному суцвітті багато невеликих, жовтих, злегка помаранчевих пелюсточок. Самі квіточки діаметром 6-10 см

Листки: великі, схожі на трикутник, зеленого кольору. В деяких видів верхівка може бути темно-зелена, а низ темно-червоний

Розміри:  сам кущик виростає до 115-120 см

Переваги та рекомендації у догляді: цвіте довго і рясно. Не вибагливий у догляді та зимостійкий. В посадкову яму додайте добрива. Після пересадки підтримуйте грунт у вологому стані.

Бузульник
Код товара: 120-017
Бузульник (Ligularia) – в народі цю рослину ще називають «огненный цветок». З латині «ligula» - це «язичок», саме за будову своїх квіточок бузульник і отримав свою назву. Цей багаторічник використовують для ландшафтного дизайну як в одиноких так і в групових висадках. Цінують за його величний зовнішній вигляд. Також він підходить для посадки біля водоймищ і в квітниках.
99 грн
купити