Бузок звичайний Примроуз
Немає в наявності
199 грн
в избранное
Тип:кущ
Артикул:80-248
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Бузок Примроуз – середньорослий кущ, який найбільше цінується за унікальний колір квітів та ароматність. Характеризується як невибаглива та вогнестійка рослина, тому вона може рости навіть біля дороги та будинку.

Кущ: середнього розміру, виростає 2-3 м.

Листя: стандартної форми, темно-зеленого кольору, з гострими кінчиками.

Квіти: зелено-жовтого кольору, звичайні, але дуже ароматні, невеликі за розміром до 1,5 см.

Цвітіння: в середні терміни.

Рекомендації: на сонці може вигорати майже до білого. Для пишного цвітіння кожного року потрібен правильний догляд, полив та обрізка. Обов’язковим є недопускання розвитку порослі та перезволоження.

Після завершення періоду цвітіння квіткові грона необхідно зрізати для того, щоб наступного сезону кущ знову потішив своїм цвітом.

Бузок звичайний Мадам Лемуан
Код товара: 80-252
Бузок Мадам Лемуан– виведений французьким колекціонером Віктором Лемуаном в 1890 році, який назвав цей сорт на честь своєї дружини. Цвіте рясно білосніжними ароматними суцвіттями. Може стати чудовим доповненням до Вашого саду.
199 грн
купити
Бузок звичайний Президент Пуанкаре
Код товара: 80-255
Бузок Президент Пуанкаре – був створений відомим селекціонером Лемуаном в 1913 році. Стане прикрасою будь-якого двору, крім того хто не любить цей дивовижний аромат в травні місяці, а весь інший час ви зможете насолоджуватися зеленим листям, яке так гарно грає на сонці та має форму притаманну тільки бузку.
199 грн
купити
Бузок мейера "Палібін"
Код товара: СС-150
Бузок мейера "Палібін" – шароподібний кущ, який відрізняється від звичайного бузку своїми розмірами. Порівняно зі звичайним, можна назвати цей бузок карликовим. Чудово виглядає на газоні, а так же в поєднанні з іншими кущами. Часто висаджують в парках, садах та вздовж бордюрів.