Бузок звичайний Мадам Лемуан
есть в наличии
159 грн
в избранное купити
Тип:кущ
Артикул:80-252
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Бузок Мадам Лемуан  виведений французьким колекціонером Віктором Лемуаном в 1890 році, який назвав цей сорт на честь своєї дружини. Цвіте рясно білосніжними ароматними суцвіттями. Може стати чудовим доповненням до Вашого саду.

Розміри: висота 4-5 м, діаметр крони 3-5 м.

Листя: велике серцеподібної форми, зеленого кольору до 12 см завдовжки, довго тримається на гілках.

Квітиароматні, махрові, ніжно-білого кольору.

Цвітіння: рясне, пік приходиться на червень-липень.

РекомендаціїМадам Лемуан сонцелюбивий сорт, може рости і в напівтіні, не рекомендується садити в затінку, не любить посухи та бідних грунтів.  

Бузок звичайний Індія
Код товара: 80-250
Бузок Індія – розкішний сорт, який цінується за свої форми і розміри куща. Має сильний аромат, який можна відчути здалеку. Особливістю є те, що її квіти не втрачають насиченості кольору та не вигорають на сонці. Не боїться морозів та засухи, зможе прикрасити будь-який сад.
Бузок мікс
Код товара: БА636
Вимоги до вирощування: більш рясне цвітіння на освітлених сонцем ділянках, краще росте на грунтах з великою кількістю поживних елементів, наприклад чорнозем. Зимостійкий, посухостійкий Використання: для букетів, у копозиціях, озеленення прибудинкових територій
99 грн
купити
Бузок звичайний Примроуз
Код товара: 80-248
Бузок Примроуз – середньорослий кущ, який найбільше цінується за унікальний колір квітів та ароматність. Характеризується як невибаглива та вогнестійка рослина, тому вона може рости навіть біля дороги та будинку.