Бузок звичайний "Charles Joly"
Немає в наявності
245 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01Д-03
Латинское название:
Размер:80-100 см
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Бузок звичайний "Charles Joly"  – декоративно-квітучий кущ, що відрізняється махровими фіолетово-рожевими квітами.

Кущ достатньо розкидистий, сягати 5 м у висоту. Річний приріст сягає близько 30 см.

Крона густа, що робить весняне цвітіння такого бузку неповторним та незабутнім явищем!

Квіти: зібрані у пишні, конічні суцвіття. Цвіте в кінці травня – на початку червня.

Посадка і догляд: бузок звичайний "Charles Joly"  любить сонячні місця та не переносить важких недостатньо вологих грунтів. Для красивого цвітіння потрібно періодично робити підкормку рослини та не забувати про полив. Відцвівші суцвіття потрібно обрізати.

Використання: бузок може стати чудовою окрасою прибудинкової території, а також невеликих скверів чи величних парків. Їх можна висаджувати поодиноко, а також групами. Цікавими є групи з декількох різних декоративних форм.

Бузок мейера "Палібін"
Код товара: СС-150
Бузок мейера "Палібін" – шароподібний кущ, який відрізняється від звичайного бузку своїми розмірами. Порівняно зі звичайним, можна назвати цей бузок карликовим. Чудово виглядає на газоні, а так же в поєднанні з іншими кущами. Часто висаджують в парках, садах та вздовж бордюрів.
Бузок "Красавица Москвы"
Код товара: 80-247
"Красавица Москвы" - є найкрасивішим сортом білого бузку! Виведена селекціонером самоучкою Колесніков Л.А. в минулому столітті.
199 грн
купити
Бузок звичайний Президент Пуанкаре
Код товара: 80-255
Бузок Президент Пуанкаре – був створений відомим селекціонером Лемуаном в 1913 році. Стане прикрасою будь-якого двору, крім того хто не любить цей дивовижний аромат в травні місяці, а весь інший час ви зможете насолоджуватися зеленим листям, яке так гарно грає на сонці та має форму притаманну тільки бузку.
199 грн
купити