Бузок Тарас Бульба
Немає в наявності
199 грн
в избранное
Тип:кущ
Артикул:80-254
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Бузок Тарас Бульба –  сорт української селекції, який був створений у 1956 році колективною працею аж чотирьох селекціонерів. Має неймовірний аромат та абсолютно не вибагливий. Найчастіше використовують для групових висадок в громадських місцях – парках чи алеях та на присадибних ділянках.

Розміри: кущ виростає не високим, максимум до 2 м у висоту, але має широку крону.

Листя: темно-зелене, притаманної для бузку форми, велике.

Квіти: колір від середини до кінців міняється від насиченого фіолетового до ледь помітного рожевого, самі бутони великі та густі.

Цвітіння: пізніх термінів – в кінці травня.

Рекомендації: для висадки підходять сонячні місця та напівтінь, гарно дреновані та без застою вологи.

Особливості: входить в групу найгарніших сортів, має декілька нагород, є стійкий до морозів та не боїться засухи, гарно піддається обрізці та може використовуватись як жива огорожа.

Новинка
Бузок Аукубафолія
Код товара: 80-251
Бузок Аукубафолія – самий розкішний серед голубих сортів, особливістю якого є його варієгатне листя. Виведений французьким селекціонером Огюстом Гоше.
Бузок звичайний Індія
Код товара: 80-250
Бузок Індія – розкішний сорт, який цінується за свої форми і розміри куща. Має сильний аромат, який можна відчути здалеку. Особливістю є те, що її квіти не втрачають насиченості кольору та не вигорають на сонці. Не боїться морозів та засухи, зможе прикрасити будь-який сад.
199 грн
купити
Бузок Жильбер
Код товара: 80-249
Бузок Жильбер – середній за розміром кущ, який характеризується своєю простотою та невибагливістю до погодніх умов та догляді. Має красиві і великі бутони та квіти фіолетового кольору з синім відтінком.
199 грн
купити