Бузок Престон "Міс Канада"
Немає в наявності
199 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-87
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Загальний вигляд: розлогий кущ до 2.5м у висоту та до 2м в ширину, рясно всипаний пишними світло-бордовими бутонами, що починають цвісти вже з кінця травня.

Особливості: Зимо– та морозостійкість

Оптимальні умови вирощування: достатня кількість світла, вологі слабо-кислі та слабо-лужні грунти, не переносить затоплень

Використання: В силу свого не високого росту, приємного м’якого аромату та пишних світло-бордових бутонів “Міс Канада” ідеально пасуватиме, як в саду, на прибудинковій території, так і в парках в комбінації з будь-якими іншими декоративними формами насаджень.

Бузок звичайний Примроуз
Код товара: 80-248
Бузок Примроуз – середньорослий кущ, який найбільше цінується за унікальний колір квітів та ароматність. Характеризується як невибаглива та вогнестійка рослина, тому вона може рости навіть біля дороги та будинку.
TOP-продаж
Бузок Престон "Міс Канада"
Код товара: 01КС-87
Розлогий кущ до 2.5м у висоту та до 2м в ширину, рясно всипаний пишними світло-бордовими бутонами, що починають цвісти вже з кінця травня.
Бузок "Красавица Москвы"
Код товара: 80-247
"Красавица Москвы" - є найкрасивішим сортом білого бузку! Виведена селекціонером самоучкою Колесніков Л.А. в минулому столітті.
199 грн
купити