Бузок Престон "Міс Канада"
Немає в наявності
199 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-87
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Загальний вигляд: розлогий кущ до 2.5м у висоту та до 2м в ширину, рясно всипаний пишними світло-бордовими бутонами, що починають цвісти вже з кінця травня.

Особливості: Зимо– та морозостійкість

Оптимальні умови вирощування: достатня кількість світла, вологі слабо-кислі та слабо-лужні грунти, не переносить затоплень

Використання: В силу свого не високого росту, приємного м’якого аромату та пишних світло-бордових бутонів “Міс Канада” ідеально пасуватиме, як в саду, на прибудинковій території, так і в парках в комбінації з будь-якими іншими декоративними формами насаджень.

Новинка
Бузок Аукубафолія
Код товара: 80-251
Бузок Аукубафолія – самий розкішний серед голубих сортів, особливістю якого є його варієгатне листя. Виведений французьким селекціонером Огюстом Гоше.
Бузок Тарас Бульба
Код товара: 80-254
Бузок Тарас Бульба – сорт української селекції, який був створений у 1956 році колективною працею аж чотирьох селекціонерів. Має неймовірний аромат та абсолютно не вибагливий. Найчастіше використовують для групових висадок в громадських місцях – парках чи алеях та на присадибних ділянках.
Бузок звичайний Примроуз
Код товара: 80-248
Бузок Примроуз – середньорослий кущ, який найбільше цінується за унікальний колір квітів та ароматність. Характеризується як невибаглива та вогнестійка рослина, тому вона може рости навіть біля дороги та будинку.