Бузок "Красная Москва"
Немає в наявності
199 грн
в избранное
Тип:кущ
Артикул:80-253
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Бузок «Красная Москва» –  особливий сорт, виведений автором більш як  300 популярних сортів Леонідом Колесніковим. Сам відомий селекціонер повідомляв, що цей сорт займає особливе місце в його колекції.

Розміри: від 2 до 3 метрів.

Листя: достатньо велике, темно-зеленого відтінку, на кінці має загострення.

Квітизвичайні за формою, суцвіття великі за діаметром – в середньому від 15 до 20 см, пурпурного кольору, дуже ароматні.

Цвітіння: в середні терміни.

Рекомендації: бузок любить нейтральні грунти, місця де не підтоплюватиме та дотримання основних правил догляду (обрізка, удобрення та полив).

Особливості: входить в сімку найкращих пурпурних бузків, квіти не вигорають на сонці, тому сміливо можете садити в сонячних місцях, але не в тіні, бо тоді колір буде не такий насиченим, а цвітіння не таким пишним.

Бузок мейера "Палібін"
Код товара: СС-150
Бузок мейера "Палібін" – шароподібний кущ, який відрізняється від звичайного бузку своїми розмірами. Порівняно зі звичайним, можна назвати цей бузок карликовим. Чудово виглядає на газоні, а так же в поєднанні з іншими кущами. Часто висаджують в парках, садах та вздовж бордюрів.
Новинка
Бузок Аукубафолія
Код товара: 80-251
Бузок Аукубафолія – самий розкішний серед голубих сортів, особливістю якого є його варієгатне листя. Виведений французьким селекціонером Огюстом Гоше.
Бузок звичайний Президент Пуанкаре
Код товара: 80-255
Бузок Президент Пуанкаре – був створений відомим селекціонером Лемуаном в 1913 році. Стане прикрасою будь-якого двору, крім того хто не любить цей дивовижний аромат в травні місяці, а весь інший час ви зможете насолоджуватися зеленим листям, яке так гарно грає на сонці та має форму притаманну тільки бузку.
199 грн
купити