Бузок "Красная Москва"
Немає в наявності
199 грн
в избранное
Тип:кущ
Артикул:80-253
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Бузок «Красная Москва» –  особливий сорт, виведений автором більш як  300 популярних сортів Леонідом Колесніковим. Сам відомий селекціонер повідомляв, що цей сорт займає особливе місце в його колекції.

Розміри: від 2 до 3 метрів.

Листя: достатньо велике, темно-зеленого відтінку, на кінці має загострення.

Квітизвичайні за формою, суцвіття великі за діаметром – в середньому від 15 до 20 см, пурпурного кольору, дуже ароматні.

Цвітіння: в середні терміни.

Рекомендації: бузок любить нейтральні грунти, місця де не підтоплюватиме та дотримання основних правил догляду (обрізка, удобрення та полив).

Особливості: входить в сімку найкращих пурпурних бузків, квіти не вигорають на сонці, тому сміливо можете садити в сонячних місцях, але не в тіні, бо тоді колір буде не такий насиченим, а цвітіння не таким пишним.

Бузок "Едвард Хардінг"
Код товара: 01КС-89
Компактний кущ, сягає до 3-3.5м у висоту, густо всипаний фіолетово-бордовими гронами.
Бузок Тарас Бульба
Код товара: 80-254
Бузок Тарас Бульба – сорт української селекції, який був створений у 1956 році колективною працею аж чотирьох селекціонерів. Має неймовірний аромат та абсолютно не вибагливий. Найчастіше використовують для групових висадок в громадських місцях – парках чи алеях та на присадибних ділянках.
Бузок "Красная Москва"
Код товара: 80-253
Бузок «Красная Москва» – особливий сорт, виведений автором більш як 300 популярних сортів Леонідом Колесніковим. Сам відомий селекціонер повідомляв, що цей сорт займає особливе місце в його колекції.