Бузок "Красная Москва"
Немає в наявності
199 грн
в избранное
Тип:кущ
Артикул:80-253
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Бузок «Красная Москва» –  особливий сорт, виведений автором більш як  300 популярних сортів Леонідом Колесніковим. Сам відомий селекціонер повідомляв, що цей сорт займає особливе місце в його колекції.

Розміри: від 2 до 3 метрів.

Листя: достатньо велике, темно-зеленого відтінку, на кінці має загострення.

Квітизвичайні за формою, суцвіття великі за діаметром – в середньому від 15 до 20 см, пурпурного кольору, дуже ароматні.

Цвітіння: в середні терміни.

Рекомендації: бузок любить нейтральні грунти, місця де не підтоплюватиме та дотримання основних правил догляду (обрізка, удобрення та полив).

Особливості: входить в сімку найкращих пурпурних бузків, квіти не вигорають на сонці, тому сміливо можете садити в сонячних місцях, але не в тіні, бо тоді колір буде не такий насиченим, а цвітіння не таким пишним.

Бузок Шарль Джолі
Код товара: БА09
Бузок Шарль Джолі - темно-фіолетовий, радує квітами в травні та червні.
179 грн
купити
Бузок звичайний Примроуз
Код товара: 80-248
Бузок Примроуз – середньорослий кущ, який найбільше цінується за унікальний колір квітів та ароматність. Характеризується як невибаглива та вогнестійка рослина, тому вона може рости навіть біля дороги та будинку.
Бузок мейера "Палібін"
Код товара: СС-150
Бузок мейера "Палібін" – шароподібний кущ, який відрізняється від звичайного бузку своїми розмірами. Порівняно зі звичайним, можна назвати цей бузок карликовим. Чудово виглядає на газоні, а так же в поєднанні з іншими кущами. Часто висаджують в парках, садах та вздовж бордюрів.
199 грн
купити