Бузок "Красавица Москвы"
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:кущ
Артикул:80-247
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Бузок "Красавица Москвы"  - є найкрасивішим сортом білого бузку! Виведена селекціонером самоучкою Колесніковим Л.А. в минулому столітті.

Кущ: середньорослий з міцними гілками. Досягає до 4-х метрів у висоту. Річний приріст 20 см, але в той же час максимальний розмір набирає в короткий термін.

Крона: пишна, густа, близько трьох метрів в ширину. Листя яйцевидної форми, великі і темно-зелені з гострими кінчиками.

Квіти: неймовірно красиві бутони з великими суцвіттями. Зібрані квіти в вертикальні волоті, форма пірамідальна. Самим незвичайним є колір бузку. При розпусканні бутона, квіти мають рожевий відтінок, що може ввести будь-якого садівника в оману, але в процесі вегетації забарвлення змінюється в білосніжно білий, що робить бузок Красуня Москви воістину королевою саду! Сама квіточка досить велика - до 3 см в ширину. Загнуті і підняті пелюсточки утворюють віночок, що нагадує маленьку трояндочку.

Цвітіння: триває 15-20 днів, при цьому барвистість і привабливість зберігається весь період.

Посадка і догляд: бузок віддає перевагу добре дренованим і родючим грунтам. Відмінно росте на легких суглинках, при цьому кислотність мінімальна. Але все ж якщо у Вас звичайна садова земля, збагачена гумусом, бузок прекрасно буде рости і радувати своїм цвітінням! Любить сонячні місця. Декоративність втрачає на кислому ґрунті, з ніжно рожевого перетворюється в тьмяно-ліловий. Стійка до морозів і хвороб.

Бузок Жильбер
Код товара: 80-249
Бузок Жильбер – середній за розміром кущ, який характеризується своєю простотою та невибагливістю до погодніх умов та догляді. Має красиві і великі бутони та квіти фіолетового кольору з синім відтінком.
199 грн
купити
Бузок Сенсація
Код товара: 80-246
Бузок Сенсація - декоративний кущ унікальний своїми махровими фіолетово-рожевими квітами.
199 грн
купити
Бузок звичайний Мадам Лемуан
Код товара: 80-252
Бузок Мадам Лемуан– виведений французьким колекціонером Віктором Лемуаном в 1890 році, який назвав цей сорт на честь своєї дружини. Цвіте рясно білосніжними ароматними суцвіттями. Може стати чудовим доповненням до Вашого саду.
199 грн
купити