Бузок "Красавица Москвы"
есть в наличии
159 грн
в избранное купити
Тип:кущ
Артикул:80-247
Латинское название:
Размер:60-100 см
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Бузок "Красавица Москвы"  - є найкрасивішим сортом білого бузку! Виведена селекціонером самоучкою Колесніковим Л.А. в минулому столітті.

Кущ: середньорослий з міцними гілками. Досягає до 4-х метрів у висоту. Річний приріст 20 см, але в той же час максимальний розмір набирає в короткий термін.

Крона: пишна, густа, близько трьох метрів в ширину. Листя яйцевидної форми, великі і темно-зелені з гострими кінчиками.

Квіти: неймовірно красиві бутони з великими суцвіттями. Зібрані квіти в вертикальні волоті, форма пірамідальна. Самим незвичайним є колір бузку. При розпусканні бутона, квіти мають рожевий відтінок, що може ввести будь-якого садівника в оману, але в процесі вегетації забарвлення змінюється в білосніжно білий, що робить бузок Красуня Москви воістину королевою саду! Сама квіточка досить велика - до 3 см в ширину. Загнуті і підняті пелюсточки утворюють віночок, що нагадує маленьку трояндочку.

Цвітіння: триває 15-20 днів, при цьому барвистість і привабливість зберігається весь період.

Посадка і догляд: бузок віддає перевагу добре дренованим і родючим грунтам. Відмінно росте на легких суглинках, при цьому кислотність мінімальна. Але все ж якщо у Вас звичайна садова земля, збагачена гумусом, бузок прекрасно буде рости і радувати своїм цвітінням! Любить сонячні місця. Декоративність втрачає на кислому ґрунті, з ніжно рожевого перетворюється в тьмяно-ліловий. Стійка до морозів і хвороб.

TOP-продаж
Бузок Престон "Міс Канада"
Код товара: 01КС-87
Розлогий кущ до 2.5м у висоту та до 2м в ширину, рясно всипаний пишними світло-бордовими бутонами, що починають цвісти вже з кінця травня.
Бузок микс
Код товара: БА635
Вимоги: сонце, родючий грунт та помірний полив. Морозотійкість висока Використання: озеленення, солітер, елемент композиції, жива огорожа
299 грн
купити
Бузок "Едвард Хардінг"
Код товара: 01КС-89
Компактний кущ, сягає до 3-3.5м у висоту, густо всипаний фіолетово-бордовими гронами.