Бузок "Красавица Москвы"
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:кущ
Артикул:80-247
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Бузок "Красавица Москвы"  - є найкрасивішим сортом білого бузку! Виведена селекціонером самоучкою Колесніковим Л.А. в минулому столітті.

Кущ: середньорослий з міцними гілками. Досягає до 4-х метрів у висоту. Річний приріст 20 см, але в той же час максимальний розмір набирає в короткий термін.

Крона: пишна, густа, близько трьох метрів в ширину. Листя яйцевидної форми, великі і темно-зелені з гострими кінчиками.

Квіти: неймовірно красиві бутони з великими суцвіттями. Зібрані квіти в вертикальні волоті, форма пірамідальна. Самим незвичайним є колір бузку. При розпусканні бутона, квіти мають рожевий відтінок, що може ввести будь-якого садівника в оману, але в процесі вегетації забарвлення змінюється в білосніжно білий, що робить бузок Красуня Москви воістину королевою саду! Сама квіточка досить велика - до 3 см в ширину. Загнуті і підняті пелюсточки утворюють віночок, що нагадує маленьку трояндочку.

Цвітіння: триває 15-20 днів, при цьому барвистість і привабливість зберігається весь період.

Посадка і догляд: бузок віддає перевагу добре дренованим і родючим грунтам. Відмінно росте на легких суглинках, при цьому кислотність мінімальна. Але все ж якщо у Вас звичайна садова земля, збагачена гумусом, бузок прекрасно буде рости і радувати своїм цвітінням! Любить сонячні місця. Декоративність втрачає на кислому ґрунті, з ніжно рожевого перетворюється в тьмяно-ліловий. Стійка до морозів і хвороб.

Бузок звичайний Президент Пуанкаре
Код товара: 80-255
Бузок Президент Пуанкаре – був створений відомим селекціонером Лемуаном в 1913 році. Стане прикрасою будь-якого двору, крім того хто не любить цей дивовижний аромат в травні місяці, а весь інший час ви зможете насолоджуватися зеленим листям, яке так гарно грає на сонці та має форму притаманну тільки бузку.
199 грн
купити
Бузок звичайний "Charles Joly"
Код товара: 01Д-03
Бузок звичайний "Charles Joly" – декоративно-квітучий кущ, що відрізняється махровими фіолетово-рожевими квітами.
Бузок Тарас Бульба
Код товара: 80-254
Бузок Тарас Бульба – сорт української селекції, який був створений у 1956 році колективною працею аж чотирьох селекціонерів. Має неймовірний аромат та абсолютно не вибагливий. Найчастіше використовують для групових висадок в громадських місцях – парках чи алеях та на присадибних ділянках.