Бузок "Ellen Willmont"
Немає в наявності
250 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-88
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Бузок Хелен Уілмот "Ellen Willmont"

Загальний вигляд : В міру розлогий квітучий кущ з серцевидним темно-зеленим листям та махровою оцвітиною від білого до ніжно-рожевого кольору. Росте до 3 метрів у висоту.

Особливості: Висока зимостійкість

Оптимальні умови вирощування: ідеальним місцем для висадки стане сонячне або напів-затінене місце, до грунтових умов рослина не вибаглива, не переносить перезволоження.

 

Використання: Висока адаптивність до умов зростання дає змогу вирощувати Хелен Уілмот як на подвір’ї власного будинку, на території парків та скверів, так і в міських умовах. Будь-якому місцю вона неодмінно додасть неповторної вишуканості та порадує чарівним ароматом.

Новинка
Бузок Аукубафолія
Код товара: 80-251
Бузок Аукубафолія – самий розкішний серед голубих сортів, особливістю якого є його варієгатне листя. Виведений французьким селекціонером Огюстом Гоше.
Бузок "Красная Москва"
Код товара: 80-253
Бузок «Красная Москва» – особливий сорт, виведений автором більш як 300 популярних сортів Леонідом Колесніковим. Сам відомий селекціонер повідомляв, що цей сорт займає особливе місце в його колекції.
Бузок мейера "Палібін"
Код товара: СС-150
Бузок мейера "Палібін" – шароподібний кущ, який відрізняється від звичайного бузку своїми розмірами. Порівняно зі звичайним, можна назвати цей бузок карликовим. Чудово виглядає на газоні, а так же в поєднанні з іншими кущами. Часто висаджують в парках, садах та вздовж бордюрів.
199 грн
купити