Бузок "Ellen Willmont"
Немає в наявності
250 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-88
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Бузок Хелен Уілмот "Ellen Willmont"

Загальний вигляд : В міру розлогий квітучий кущ з серцевидним темно-зеленим листям та махровою оцвітиною від білого до ніжно-рожевого кольору. Росте до 3 метрів у висоту.

Особливості: Висока зимостійкість

Оптимальні умови вирощування: ідеальним місцем для висадки стане сонячне або напів-затінене місце, до грунтових умов рослина не вибаглива, не переносить перезволоження.

 

Використання: Висока адаптивність до умов зростання дає змогу вирощувати Хелен Уілмот як на подвір’ї власного будинку, на території парків та скверів, так і в міських умовах. Будь-якому місцю вона неодмінно додасть неповторної вишуканості та порадує чарівним ароматом.

Бузок мейера "Палібін"
Код товара: СС-150
Бузок мейера "Палібін" – шароподібний кущ, який відрізняється від звичайного бузку своїми розмірами. Порівняно зі звичайним, можна назвати цей бузок карликовим. Чудово виглядає на газоні, а так же в поєднанні з іншими кущами. Часто висаджують в парках, садах та вздовж бордюрів.
Бузок звичайний Президент Пуанкаре
Код товара: 80-255
Бузок Президент Пуанкаре – був створений відомим селекціонером Лемуаном в 1913 році. Стане прикрасою будь-якого двору, крім того хто не любить цей дивовижний аромат в травні місяці, а весь інший час ви зможете насолоджуватися зеленим листям, яке так гарно грає на сонці та має форму притаманну тільки бузку.
199 грн
купити
Бузок Жильбер
Код товара: 80-249
Бузок Жильбер – середній за розміром кущ, який характеризується своєю простотою та невибагливістю до погодніх умов та догляді. Має красиві і великі бутони та квіти фіолетового кольору з синім відтінком.
199 грн
купити