Бузок "Едвард Хардінг"
Немає в наявності
110 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-89
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Бузок "Едвард Хардінг"

Загальний вигляд: Компактний кущ, сягає до 3-3.5м у висоту, густо всипаний фіолетово-бордовими гронами.

Особливості: Морозостійкість

Оптимальні умови вирощування: Сонячні, захищені від вітру місця, середньо-гумусні грунти, слід уникати місць з високим заляганням грунтових вод, так як надмірне перезволоження шкодить рослині.

Використання: Даний сорт відносять до середніх строків цвітіння(початок – з першої-другої декади червня), тому завдяки своєму неперевершеному вигляду та тонкому аромату він ідеально доповнить композицію з більш ранніх сортів бузку, таких як «Міс Канада», яку ви також можете знайти на нашому сайті.

Бузок Тарас Бульба
Код товара: 80-254
Бузок Тарас Бульба – сорт української селекції, який був створений у 1956 році колективною працею аж чотирьох селекціонерів. Має неймовірний аромат та абсолютно не вибагливий. Найчастіше використовують для групових висадок в громадських місцях – парках чи алеях та на присадибних ділянках.
159 грн
купити
Бузок "Едвард Хардінг"
Код товара: 01КС-89
Компактний кущ, сягає до 3-3.5м у висоту, густо всипаний фіолетово-бордовими гронами.
Бузок звичайний Індія
Код товара: 80-250
Бузок Індія – розкішний сорт, який цінується за свої форми і розміри куща. Має сильний аромат, який можна відчути здалеку. Особливістю є те, що її квіти не втрачають насиченості кольору та не вигорають на сонці. Не боїться морозів та засухи, зможе прикрасити будь-який сад.
159 грн
купити