Бузок "Едвард Хардінг"
Немає в наявності
110 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-89
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Бузок "Едвард Хардінг"

Загальний вигляд: Компактний кущ, сягає до 3-3.5м у висоту, густо всипаний фіолетово-бордовими гронами.

Особливості: Морозостійкість

Оптимальні умови вирощування: Сонячні, захищені від вітру місця, середньо-гумусні грунти, слід уникати місць з високим заляганням грунтових вод, так як надмірне перезволоження шкодить рослині.

Використання: Даний сорт відносять до середніх строків цвітіння(початок – з першої-другої декади червня), тому завдяки своєму неперевершеному вигляду та тонкому аромату він ідеально доповнить композицію з більш ранніх сортів бузку, таких як «Міс Канада», яку ви також можете знайти на нашому сайті.

Бузок звичайний Примроуз
Код товара: 80-248
Бузок Примроуз – середньорослий кущ, який найбільше цінується за унікальний колір квітів та ароматність. Характеризується як невибаглива та вогнестійка рослина, тому вона може рости навіть біля дороги та будинку.
Бузок звичайний Президент Пуанкаре
Код товара: 80-255
Бузок Президент Пуанкаре – був створений відомим селекціонером Лемуаном в 1913 році. Стане прикрасою будь-якого двору, крім того хто не любить цей дивовижний аромат в травні місяці, а весь інший час ви зможете насолоджуватися зеленим листям, яке так гарно грає на сонці та має форму притаманну тільки бузку.
199 грн
купити
Бузок звичайний "Charles Joly"
Код товара: 01Д-03
Бузок звичайний "Charles Joly" – декоративно-квітучий кущ, що відрізняється махровими фіолетово-рожевими квітами.