Бузок Аукубафолія
Немає в наявності
199 грн
в избранное
Тип:
Артикул:80-251
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Бузок Аукубафолія –  самий розкішний серед голубих сортів, особливістю якого є його варієгатне листя.  Виведений французьким селекціонером Огюстом Гоше. Таку назву сорт отримав через подібність з рослиною аукубою японською. Ландшафтні дизайнери «Аукубафолію» люблять використовувати для створення акцентів, що й не дивно, такий кущ важко буде не помітити, адже свою декоративність бузок не втрачає і після завершення періоду цвітіння.

Розміри: кущ високорослий, виростає до 3-4 метрів у висоту.

Листя: велике, зелене з жовтим вкрапленням, дуже декоративне.

Квіти: лавандового кольору з синім відтінком, бутони масивні та дуже ароматні.

Цвітіння: в середні терміни.

Рекомендації: краще садити на сонячних ділянках, не любить надмірного поливу. Як і у всіх привитих рослин потрібно видаляти кореневі порослі.

Особливості: ріст помірний, цвіте щороку, має таке забарвлення через наявність у своєму складі мутантних клітин, які не здатні синтезувати хлорофіл, стійка до морозів.

Бузок "Ellen Willmont"
Код товара: 01КС-88
В міру розлогий квітучий кущ з серцевидним темно-зеленим листям та махровою оцвітиною від білого до ніжно-рожевого кольору.
TOP-продаж
Бузок Престон "Міс Канада"
Код товара: 01КС-87
Розлогий кущ до 2.5м у висоту та до 2м в ширину, рясно всипаний пишними світло-бордовими бутонами, що починають цвісти вже з кінця травня.
Бузок "Красавица Москвы"
Код товара: 80-247
"Красавица Москвы" - є найкрасивішим сортом білого бузку! Виведена селекціонером самоучкою Колесніков Л.А. в минулому столітті.
199 грн
купити