Бузок Аукубафолія
Немає в наявності
199 грн
в избранное
Тип:
Артикул:80-251
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Бузок Аукубафолія –  самий розкішний серед голубих сортів, особливістю якого є його варієгатне листя.  Виведений французьким селекціонером Огюстом Гоше. Таку назву сорт отримав через подібність з рослиною аукубою японською. Ландшафтні дизайнери «Аукубафолію» люблять використовувати для створення акцентів, що й не дивно, такий кущ важко буде не помітити, адже свою декоративність бузок не втрачає і після завершення періоду цвітіння.

Розміри: кущ високорослий, виростає до 3-4 метрів у висоту.

Листя: велике, зелене з жовтим вкрапленням, дуже декоративне.

Квіти: лавандового кольору з синім відтінком, бутони масивні та дуже ароматні.

Цвітіння: в середні терміни.

Рекомендації: краще садити на сонячних ділянках, не любить надмірного поливу. Як і у всіх привитих рослин потрібно видаляти кореневі порослі.

Особливості: ріст помірний, цвіте щороку, має таке забарвлення через наявність у своєму складі мутантних клітин, які не здатні синтезувати хлорофіл, стійка до морозів.

Бузок Шарль Джолі
Код товара: БА09
Бузок Шарль Джолі - темно-фіолетовий, радує квітами в травні та червні.
179 грн
купити
Новинка
Бузок Аукубафолія
Код товара: 80-251
Бузок Аукубафолія – самий розкішний серед голубих сортів, особливістю якого є його варієгатне листя. Виведений французьким селекціонером Огюстом Гоше.
Бузок звичайний Індія
Код товара: 80-250
Бузок Індія – розкішний сорт, який цінується за свої форми і розміри куща. Має сильний аромат, який можна відчути здалеку. Особливістю є те, що її квіти не втрачають насиченості кольору та не вигорають на сонці. Не боїться морозів та засухи, зможе прикрасити будь-який сад.
159 грн
купити