Бузок Аукубафолія
Немає в наявності
199 грн
в избранное
Тип:
Артикул:80-251
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С5.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Бузок Аукубафолія –  самий розкішний серед голубих сортів, особливістю якого є його варієгатне листя.  Виведений французьким селекціонером Огюстом Гоше. Таку назву сорт отримав через подібність з рослиною аукубою японською. Ландшафтні дизайнери «Аукубафолію» люблять використовувати для створення акцентів, що й не дивно, такий кущ важко буде не помітити, адже свою декоративність бузок не втрачає і після завершення періоду цвітіння.

Розміри: кущ високорослий, виростає до 3-4 метрів у висоту.

Листя: велике, зелене з жовтим вкрапленням, дуже декоративне.

Квіти: лавандового кольору з синім відтінком, бутони масивні та дуже ароматні.

Цвітіння: в середні терміни.

Рекомендації: краще садити на сонячних ділянках, не любить надмірного поливу. Як і у всіх привитих рослин потрібно видаляти кореневі порослі.

Особливості: ріст помірний, цвіте щороку, має таке забарвлення через наявність у своєму складі мутантних клітин, які не здатні синтезувати хлорофіл, стійка до морозів.

Бузок мейера "Палібін"
Код товара: СС-150
Бузок мейера "Палібін" – шароподібний кущ, який відрізняється від звичайного бузку своїми розмірами. Порівняно зі звичайним, можна назвати цей бузок карликовим. Чудово виглядає на газоні, а так же в поєднанні з іншими кущами. Часто висаджують в парках, садах та вздовж бордюрів.
Бузок звичайний Мадам Лемуан
Код товара: 80-252
Бузок Мадам Лемуан– виведений французьким колекціонером Віктором Лемуаном в 1890 році, який назвав цей сорт на честь своєї дружини. Цвіте рясно білосніжними ароматними суцвіттями. Може стати чудовим доповненням до Вашого саду.
199 грн
купити
Бузок "Ellen Willmont"
Код товара: 01КС-88
В міру розлогий квітучий кущ з серцевидним темно-зеленим листям та махровою оцвітиною від білого до ніжно-рожевого кольору.