Будлея Давида Роял Ред
Немає в наявності
190 грн
в избранное
Тип:квітучий кущ
Артикул:СС-561
Латинское название:Buddleja davidii
Размер:50-70 см
Контейнер:2-4 л.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Будлея Давида "Роял Ред" - неймовірно красивий листопадний кущ, який повністю покривають рожево-червоні суцвіття. Її обожнюють за довготривале цвітіння, запашні аромати та легкість у догляді. Без зайвих хлопотів можна вирощувати будлею в горщику, щоб прикрасити не тільки сад, але й терасу та балкон.

Розміри: може сягати до 200-250 см.

Квіти: дуже ароматні, зібрані в суцвіття рожево-червого кольору,  приваблюють метеликів.

Період цвітіння: з середини літа і до середини осені.

Особливості: легко піддається формуванню, не вибаглива до грунтів та у догляді, в холодних регіонах в перші два роки рекомендується укриття на зиму.

 

Будлея Давида Чармінг
Код товара: СС-564
Будлея Давида Чармінг - ароматний високорослий кущ, який цінується за невибагливість у догляді та красивий зовнішній вигляд. Використовується в групових посадках або для створення акцентів.
Будлея Давида Вайт Профюжн
Код товара: СС-563
Будлея Давида "White Profusion"- декоративний кущ з вертикальними гілками, що досягають 1-2 метри. Квіти білого забарвлення і утворюють гарне суцвіття 35-45 сантиметрів довжиною. Будлея стане хорошою окрасою для вашої земельної ділянки.
79 грн
купити
Будлея Давида Адоніс Блю
Код товара: СС-560
Будлея Давида "Адоніс Блю"- багаторічна рослина з високою декоративністю. Квіти - насичено сині-пурпурові, запашні суцвіття 25-30 см завдовжки. Висота 1,2-1,5 см. Кущ за формою є округлим, з тонкими продовгуватими пагонами. Колір листків зазвичай сіро- або темно-зеленими зверху, нижня частина опушена.
190 грн
купити