Будлея Давида Адоніс Блю
есть в наличии
190 грн
в избранное купити
Тип:квітучі кущі
Артикул:СС-560
Латинское название:Buddleja davidii
Размер:
Контейнер:2-4 л .
Виращено:3-4 роки
задати запитання спеціалісту

Будлея Давида "Адоніс Блю"- багаторічна рослина з високою декоративністю. Квіти - насичено сині-пурпурові, запашні суцвіття 25-30 см завдовжки. Висота 1,2-1,5 см. Кущ за формою є округлим, з тонкими продовгуватими пагонами. Колір листків зазвичай сіро- або темно-зеленими зверху, нижня частина опушена. 

Догляд: протягом вегетації потрібне видалення пошкоджених частин, що стимулюватиме рясніше цвітіння. Добре дреновані ґрунти та велика кількість сонця будуть сприятливими для зростання рослини. Несприятливими умовами є перезволоження та високий рівень кислотності (нейтральний -оптимальний). 

 

Будлея Давида Вайт Профюжн
Код товара: СС-563
Будлея Давида "White Profusion"- декоративний кущ з вертикальними гілками, що досягають 1-2 метри. Квіти білого забарвлення і утворюють гарне суцвіття 35-45 сантиметрів довжиною. Будлея стане хорошою окрасою для вашої земельної ділянки.
79 грн
купити
Будлея Давида Чармінг
Код товара: СС-564
Будлея Давида Чармінг - ароматний високорослий кущ, який цінується за невибагливість у догляді та красивий зовнішній вигляд. Використовується в групових посадках або для створення акцентів.
Будлея Давида Роял Ред
Код товара: СС-561
Будлея Давида "Роял Ред" - неймовірно красивий листопадний кущ, який повністю покривають рожево-червоні суцвіття. Її обожнюють за довготривале цвітіння, запашні аромати та легкість у догляді. Без зайвих хлопотів можна вирощувати будлею в горщику, щоб прикрасити не тільки сад, але й терасу та балкон.