Об'ем тари
Вік
Цена
69 грн
125 грн
Брусниця Koralle
Код товара: 01КС-10
Брусниця Koralle - це одночасно високоврожайний і декоративний сорт.
69 грн
купити
Брусниця Руно Білявське
Код товара: СО5
Брусниця Руно Білявське – один з найбільших сортів чагарника, що досягає висоти у 40 см. Густий, прямостоячий кущ. Характеризується високою врожайністю. Ягоди дуже смачні та корисні, а різноманітне їх використання та лікувальні властивості зроблять брусницю однією з найцінніших рослин вашого саду.
69 грн
купити
Брусниця Red Pearl (Червона перлина)
Код товара: 01КС-11
Брусниця Red Pearl (Червона перлина) - голландський великоплідний сорт, що характеризується високою врожайністю.
125 грн
купити

Саджанці брусниці

 Брусниця - це невеликий за розміром ягідний та вічнозелений чагарник, висотою до 25 см. Перші плоди саджанців брусниці можуть з’явитися вже на 2 рік, головне правильно виконати процес, який називається «посадка брусниці».

 Дозрівати починає вже в серпні-вересні. Все залежить від того, які сорти брусниці ви обрали. Наприклад, з  сорту «Ред Пьорл» можна збирати плоди тільки у вересні і аж до морозів, а в сорту «Коралле» - двічі – в кінці липня та в жовтні.

 Ягоди брусниці мають червоний колір та кулясту форму. Плоди, лист та навіть корені саджанців брусниці можуть похвалитися лікувальними властивостями, що обумовлюється речовинами, що входять до її складу - вітамінами, органічними кислотами, ефірними маслами і т.д.  

Де купити брусницю

  Природнє середовище брусниці – це ліс та підвищена вологість, тому сортова брусниця так само потребує кислих ґрунтів та достатньої вологості. Купити саджанці брусниці зараз можна в будь-яких відведених для цього місцях або замовити саджанці в інтернет магазині zeleno.in.ua, який користується популярністю та повагою своїх клієнтів.

Купити саджанці брусниці в розсаднику

  Саджанці брусниці можна купити в розсаднику, в спеціальному магазині та в садовому центрі «Зелено». На місці Вам зможуть надати консультацію на тему: посадка брусниці, догляд за брусницею, як поливати брусницю і т.д.