Бересклет Форчуна Silver Queen
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:01КС-104
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Бересклет Форчуна Сільвер Куін «Silver Queen»

Загальний вигляд: Невеликий кущ, висотою до 60-80см зі стелячимися пагонами, листя навесні кремового забарвлення, а під час вегетації, кремовою лишається окантовка, в центрі ж листя має світло-зелений відтінок.

Умови вирощування: Досить морозостійкий, для гарного росту потребує підкормки перегноєм двічі на рік – навесні та влітку, грунти найкраще підходять з нейтральною кислотністю.

Використання: Кущ добре піддається обрізці, тому набув широкої популярності серед ландшафтних дизайнерів, з його крони легко формувати потрібну вам форму, наприклад доріжку біля бордюру. 

Бересклет Форчуна Sunsport
Код товара: 01КС-105
«Санспот» карликовий широкий кущ, висотою до 30см та шириною до 1м, зі стелячимися пагонами та строкатим листям молочного кольору із зеленою окантовкою.
90 грн
купити
Бересклет форчуна "Санспот"
Код товара: НН-004
69 грн
купити
Бересклет форчуна "Сільвер Квін"
Код товара: НН-03
Бересклет форчуна "Сільвер Квін" - вічнозелений грунтопокривний кущ, який може підніматися на опору або стелитися по землі. Цінується за свої красиві, святкові, зеленого кольору з білим обрамленням листочки. Використовують для посадки вздовж водойм, на альпійських гірках. Може вирощуватися в контейнерах на террасі та балконі.
145 грн
купити