Барбарис Verruculosa
Немає в наявності
98 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-99
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Барбарис бородавчастий Verruculosa

Загальний вигляд: Вічнозелений кущ, широковертикальної або округлої форми, у висоту та ширину сгає 2м, росте повільно, пагони довгі, з бородавками(колючками), звідси і назва сорту. Квітне в травні червні. Квітки золотисто-жовті, до 2см в діаметрі. Плодоносить з другої половини літа темно-синіми ягодами.

Умови росту: Грунт має бути добре дернований, слабо-лужний або слабо-кислий. Не потребує особливого догляду, посухостійкий, та добре адаптований до міських умов.

Використання: В декоративних цілях широко використовується в ландшафтному дизайні, поодиноко або в композиціях. Ягоди барбарису добре відомі також і в кулінарії, їх кислуватий присмак додасть приємної неповторності в домашніх компотах чи соках, які, доречі, добре втамовують спрагу.

 

Барбарис Оттавський Silver miles
Код товара: 01КС-100
«Сільвер майлс» відрізняється досить широкою та розлогою крононою, округлої форми, в довжину та шиирину росте до 1.5-2м
Барбарис Тунберга Сoronita
Код товара: НН-008
Розкидистий колючий кущ, який в силу свого неймовірного вигляду користується широкою популярністю серед ландшафтних дизайнерів.
460 грн
купити
Барбарис Тунберга Ауреа
Код товара: РБ03
Барбарис Тунберга Ауреа або Berberis Aurea - неймовірний сонячний кущ, що відрізняється золотавим листям. Висота становить 100-130 см.
270 грн
купити