Барбарис Тунберга Сoronita
есть в наличии
460 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:НН-008
Латинское название:
Размер:60-90 см
Контейнер:10 л.
Виращено:4-5 років
задати запитання спеціалісту

Барбарис Тунберга Короніта

Загальний вигляд: Розкидистий колючий кущ, який в силу свого неймовірного вигляду користується широкою популярністю серед ландшафтних дизайнерів. Особливої неповторності додає колір листя – червонувато-бордове із зеленою окантовкою, що восени набуває пурпурно-фіолетового відтінку. Плодоносить в кінці літа яскраво-червоними кислими ягодами.

Умови росту: Добре росте як на сонці, так і в напів-тіні, частого поливу не потребує, грунт найкраще підходить з нейтральною кислотністю, не перезволожений.

Використання: В дизайні екстер’єру використовується в якості «живого паркану», для прикрашення бордюрів, та в композиція з іншими декоративними насадженнями.

Барбарис Тунберга Хелмонд Піллар
Код товара: НН-009
Барбарис "Хелмонд Піллар" - унікальний сорт за рахунок свого насиченого кольору та колоновидної форми. Ландшафтні дизайнери часто використовують його в своїх проетах як солітер або для посадок групами.
530 грн
купити
Барбарис Red Rocket
Код товара: РБ-888
Барбарис Red Rocket – неймовірно красивий декоративний кущ, який може прикрасити любе місце своїм кольором. Ідеальний для створення живоплотів, в композиціях з деревами та кущами виглядає найбільш ефектно та виграшно.
185 грн
купити
Барбарис Тунберга Ауреа
Код товара: РБ03
Барбарис Тунберга Ауреа або Berberis Aurea - неймовірний сонячний кущ, що відрізняється золотавим листям. Висота становить 100-130 см.
270 грн
купити