Барбарис Тунберга Сoronita
есть в наличии
460 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:НН-008
Латинское название:
Размер:60-90 см
Контейнер:10 л.
Виращено:4-5 років
задати запитання спеціалісту

Барбарис Тунберга Короніта

Загальний вигляд: Розкидистий колючий кущ, який в силу свого неймовірного вигляду користується широкою популярністю серед ландшафтних дизайнерів. Особливої неповторності додає колір листя – червонувато-бордове із зеленою окантовкою, що восени набуває пурпурно-фіолетового відтінку. Плодоносить в кінці літа яскраво-червоними кислими ягодами.

Умови росту: Добре росте як на сонці, так і в напів-тіні, частого поливу не потребує, грунт найкраще підходить з нейтральною кислотністю, не перезволожений.

Використання: В дизайні екстер’єру використовується в якості «живого паркану», для прикрашення бордюрів, та в композиція з іншими декоративними насадженнями.

Барбарис Тунберга Поуввов "Berberis thunbergii Powwow"
Код товара: 150-600
Барбарис Тунберга Поуввов "Berberis thunbergii Powwow": має декоративну крону, компактний. Висота досягає до 1,0-1,2 м та діаметр - 0,5-0,8 м. Взимку, після того як опало листя, пагони прикрашають червоні плоди, іноді зберігаються до зими. Використовується в групових посадках для створення різноманітних композицій, огорож, для окантовки квітників. Може використовуватись для озеленення міських дворів.
53 грн
купити
Барбарис Тунберга Орандж Рокет
Код товара: РБ100
Барбарис Орандж Рокет - новий сорт, що захоплює своїм кораловим забарвленням. Коралово-помаранчеві листочки перетворюються в червоно рубінові восени. Вони просто неймовірні!
82 грн
купити
Барбарис Тунберга Rose glow
Код товара: 01КС-102
Листопадний рихлий кущ, з розлогою розкидистою кроною, в довжину та ширину сягає 1.5-2м
199 грн
купити