Барбарис Тунберга Поуввов "Berberis thunbergii Powwow"
есть в наличии
53 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:150-600
Латинское название:Berberis thunbergii Powwow
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Барбарис Тунберга Поуввов "Berberis thunbergii Powwow": має декоративну крону, компактний. Висота досягає до 1,0-1,2 м та діаметр - 0,5-0,8 м. Взимку, після того як опало листя, пагони прикрашають червоні плоди, іноді зберігаються до зими. Шипи трехроздільні. Використовується в групових посадках для створення різноманітних композицій, огорож, для окантовки квітників. Може використовуватись для озеленення міських дворів.

Листя: на початку літа мають зеленувато-жовтий колір, згодом стають зеленими з кремовими цяточками, осіннє забарвлення - помаранчево-червоне.

Квіти: дрібні, всередині жовтого кольору, ззовні – червоні, розташовані на всьому пагоні. Цвітуть в кінці травня на початку червня.

Особливості: висока зимостійкість, добре переносить посуху. Невибагливий до грунтових умов. Добре переносить стрижку. Стійкий до захворювань та шкідників.

Барбарис Red Rocket
Код товара: РБ-888
Барбарис Red Rocket – неймовірно красивий декоративний кущ, який може прикрасити любе місце своїм кольором. Ідеальний для створення живоплотів, в композиціях з деревами та кущами виглядає найбільш ефектно та виграшно.
185 грн
купити
Барбарис Тунберга Rose glow
Код товара: 01КС-102
Листопадний рихлий кущ, з розлогою розкидистою кроною, в довжину та ширину сягає 1.5-2м
199 грн
купити
Барбарис Тунберга Поуввов "Berberis thunbergii Powwow"
Код товара: 150-600
Барбарис Тунберга Поуввов "Berberis thunbergii Powwow": має декоративну крону, компактний. Висота досягає до 1,0-1,2 м та діаметр - 0,5-0,8 м. Взимку, після того як опало листя, пагони прикрашають червоні плоди, іноді зберігаються до зими. Використовується в групових посадках для створення різноманітних композицій, огорож, для окантовки квітників. Може використовуватись для озеленення міських дворів.
53 грн
купити