Барбарис Тунберга Поуввов "Berberis thunbergii Powwow"
есть в наличии
53 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:150-600
Латинское название:Berberis thunbergii Powwow
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Барбарис Тунберга Поуввов "Berberis thunbergii Powwow": має декоративну крону, компактний. Висота досягає до 1,0-1,2 м та діаметр - 0,5-0,8 м. Взимку, після того як опало листя, пагони прикрашають червоні плоди, іноді зберігаються до зими. Шипи трехроздільні. Використовується в групових посадках для створення різноманітних композицій, огорож, для окантовки квітників. Може використовуватись для озеленення міських дворів.

Листя: на початку літа мають зеленувато-жовтий колір, згодом стають зеленими з кремовими цяточками, осіннє забарвлення - помаранчево-червоне.

Квіти: дрібні, всередині жовтого кольору, ззовні – червоні, розташовані на всьому пагоні. Цвітуть в кінці травня на початку червня.

Особливості: висока зимостійкість, добре переносить посуху. Невибагливий до грунтових умов. Добре переносить стрижку. Стійкий до захворювань та шкідників.

Барбарис Тунберга «Фламінго»
Код товара: ДМ33
Барбарис Тунберга «Фламінго» ― ефектний вид барбарису з незвичним забарвленням листя.
Барбарис Тунберга Орандж Рокет
Код товара: РБ100
Барбарис Орандж Рокет - новий сорт, що захоплює своїм кораловим забарвленням. Коралово-помаранчеві листочки перетворюються в червоно рубінові восени. Вони просто неймовірні!
82 грн
купити
Барбарис Тунберга Хелмонд Піллар
Код товара: НН-009
Барбарис "Хелмонд Піллар" - унікальний сорт за рахунок свого насиченого кольору та колоновидної форми. Ландшафтні дизайнери часто використовують його в своїх проетах як солітер або для посадок групами.
530 грн
купити