Барбарис Тунберга Поуввов "Berberis thunbergii Powwow"
есть в наличии
53 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:150-600
Латинское название:Berberis thunbergii Powwow
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Барбарис Тунберга Поуввов "Berberis thunbergii Powwow": має декоративну крону, компактний. Висота досягає до 1,0-1,2 м та діаметр - 0,5-0,8 м. Взимку, після того як опало листя, пагони прикрашають червоні плоди, іноді зберігаються до зими. Шипи трехроздільні. Використовується в групових посадках для створення різноманітних композицій, огорож, для окантовки квітників. Може використовуватись для озеленення міських дворів.

Листя: на початку літа мають зеленувато-жовтий колір, згодом стають зеленими з кремовими цяточками, осіннє забарвлення - помаранчево-червоне.

Квіти: дрібні, всередині жовтого кольору, ззовні – червоні, розташовані на всьому пагоні. Цвітуть в кінці травня на початку червня.

Особливості: висока зимостійкість, добре переносить посуху. Невибагливий до грунтових умов. Добре переносить стрижку. Стійкий до захворювань та шкідників.

Барбарис Тунберга Конкорд
Код товара: 25-705
Барбарис Тунберга Конкорд "Berberis thunbergii Concorde": карликовий листопадний щільний кущ невеликого розміру, має кулясту форму. Широко застосовують у ландшафтному дизайні, так як виглядає декоративно потягом усього сезону. Перед тим як опадати листя набуває червоні та помаранчеві відтінки. Використовується для створення бордюрів, рокаріїв, японських садів та міксбордерів.
66 грн
купити
Барбарис Тунберга Ред Карпет
Код товара: РБ09
Барбарис Тунберга Ред Карпет - листопадний кущ невеликого розміру, що відрізняється яскравим червоним листям. Він має красиву подушкоподібну крону.
Барбарис Тунберга Rose glow
Код товара: 01КС-102
Листопадний рихлий кущ, з розлогою розкидистою кроною, в довжину та ширину сягає 1.5-2м
199 грн
купити