Барбарис Тунберга Конкорд
есть в наличии
66 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:25-705
Латинское название:Berberis thunbergii Concorde
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Барбарис Тунберга Конкорд "Berberis thunbergii Concorde": карликовий листопадний щільний кущ невеликого розміру, має кулясту форму. Широко застосовують у ландшафтному дизайні, так як виглядає декоративно потягом усього сезону. Перед тим як опадати листя набуває червоні та помаранчеві  відтінки. Використовується для створення бордюрів, рокаріїв, японських садів та міксбордерів.

Листя: мають насичений бордовий колір

Квіти: дрібні, жовтого кольору. Цвітуть в кінці травня – на початку червня.

Особливості: посухостійка, витривала рослина. Навесні потрібно проріджувати. Невибагливий до грунтових умов. Верхівка цієї рослини формується самостійно.   Барбарис Оттавський Superba
Код товара: РБ02
Кущ з розкидистою великою кроною та насиченим синьо-фіолетовим листям з металевим відтінком в літній період та яскраво-червоного восени.
199 грн
купити
Барбарис Тунберга Конкорд
Код товара: 25-705
Барбарис Тунберга Конкорд "Berberis thunbergii Concorde": карликовий листопадний щільний кущ невеликого розміру, має кулясту форму. Широко застосовують у ландшафтному дизайні, так як виглядає декоративно потягом усього сезону. Перед тим як опадати листя набуває червоні та помаранчеві відтінки. Використовується для створення бордюрів, рокаріїв, японських садів та міксбордерів.
66 грн
купити
Барбарис Оттавський Silver miles
Код товара: 01КС-100
«Сільвер майлс» відрізняється досить широкою та розлогою крононою, округлої форми, в довжину та шиирину росте до 1.5-2м