Барбарис Тунберга «Фламінго»
Немає в наявності
210 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ДМ33
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Барбарис Тунберга «Фламінго» ― ефектний вид барбарису з незвичним забарвленням листя.

Висота куща не перевищує 115 см, а ширина до 70 см.

Пагони вкриті маленькими гострими колючками.

Листя пурпурного кольору із срібними плямами та рожевими вкрапленнями. Блискуче, з рівними краями. На сонці колір не вигорає.

Квіти дрібні, рясно вкривають пагони. Колір пелюсток насичений жовтий. Починає цвісти в кінці квітні і на початку травня.

Плоди: невеликі продовгуваті ягоди, яскраво-червоного кольору.

Неповторний вид барбарису, додає нових цікавих барв саду. Чудово підходить для озеленення доріжок та присадибних ділянок.

Не вибаглива рослина, тільки грунт бажано тримати вологим і час від часу підживлювати органічними чи мінеральними добривами. Потрібно садити цей барбарис на сонячних місцях.

Барбарис Оттавський Superba
Код товара: РБ02
Кущ з розкидистою великою кроною та насиченим синьо-фіолетовим листям з металевим відтінком в літній період та яскраво-червоного восени.
199 грн
купити
Барбарис Тунберга Ред Карпет
Код товара: РБ09
Барбарис Тунберга Ред Карпет - листопадний кущ невеликого розміру, що відрізняється яскравим червоним листям. Він має красиву подушкоподібну крону.
Барбарис Тунберга Хелмонд Піллар
Код товара: НН-009
Барбарис "Хелмонд Піллар" - унікальний сорт за рахунок свого насиченого кольору та колоновидної форми. Ландшафтні дизайнери часто використовують його в своїх проетах як солітер або для посадок групами.
530 грн
купити