Барбарис Тунберга Багатель
есть в наличии
53 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:30-040
Латинское название:Вerberis Тhunbergii atropurpurea Вagatelle
Размер:
Контейнер:p9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Барбарис Тунберга Багатель - красивий карликовий кущ, що відрізняється благородними багряними листками.

Розміри куща: дорослий кущ Барбариса Багатель сягає 40-45 см у висоту. Форма куща куляста.

Сорт рахується повільноростучим, добре тримає форму. В рік виростає на 7-10 см.

Квіти та плоди. Квіти у Багатель білого кольору, непримітні. згодом вони перетворюються наяскраво-коралові плоди, що висять нагілочках майже довесни.

Листки мають яйцеподібну фому. Колір багряний з цікавим міднимвідливом. Восени він змінюється до насиченого червоного, що дозволяє композиції, в якій росте цей кущ, набувати нових розкішних барв.

Важливо: барбарис Багатель відрізняється морозостійкістю та непоганою посухостійкістю. Найкраще кольори листя проявляються на відкритих ділянках. В тіні колір втрачається і змінюється назелений.

Використання: Барбарис Багатель останнім часом набуває все більшої популярності. Він просто незамінний в рокаріях, кам'яних садах, альпійських гірках. Неймовірно красиво він виглядає в бордюрних посадках вздовж доріжок. Також його використовують у композиціях з іншими сортами барбарисів та просто в одиночних посадках.


Барбарис Тунберга Адмірейшн "Berberis thunbergii Admiration"
Код товара: 25-703
Барбарис Тунберга Адмірейшн "Berberis thunbergii Admiration": карликовий сорт, листопадний, шаровидної форми. Досягає у висоту до 0,5 м, діаметр – до 0,8 м. Крона нерівноміна, округлої форми, плотна. Цвіте в травні, квітки жовто-червоні діаметром до 1 см. Морозостійкий.
82 грн
купити
Барбарис Тунберга «Фламінго»
Код товара: ДМ33
Барбарис Тунберга «Фламінго» ― ефектний вид барбарису з незвичним забарвленням листя.
Барбарис Тунберга Конкорд
Код товара: 25-705
Барбарис Тунберга Конкорд "Berberis thunbergii Concorde": карликовий листопадний щільний кущ невеликого розміру, має кулясту форму. Широко застосовують у ландшафтному дизайні, так як виглядає декоративно потягом усього сезону. Перед тим як опадати листя набуває червоні та помаранчеві відтінки. Використовується для створення бордюрів, рокаріїв, японських садів та міксбордерів.
66 грн
купити