Барбарис Тунберга Багатель
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:30-040
Латинское название:Вerberis Тhunbergii atropurpurea Вagatelle
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Барбарис Тунберга Багатель - красивий карликовий кущ, що відрізняється благородними багряними листками.

Розміри куща: дорослий кущ Барбариса Багатель сягає 40-45 см у висоту. Форма куща куляста.

Сорт рахується повільноростучим, добре тримає форму. В рік виростає на 7-10 см.

Квіти та плоди. Квіти у Багатель білого кольору, непримітні. згодом вони перетворюються наяскраво-коралові плоди, що висять нагілочках майже довесни.

Листки мають яйцеподібну фому. Колір багряний з цікавим міднимвідливом. Восени він змінюється до насиченого червоного, що дозволяє композиції, в якій росте цей кущ, набувати нових розкішних барв.

Важливо: барбарис Багатель відрізняється морозостійкістю та непоганою посухостійкістю. Найкраще кольори листя проявляються на відкритих ділянках. В тіні колір втрачається і змінюється назелений.

Використання: Барбарис Багатель останнім часом набуває все більшої популярності. Він просто незамінний в рокаріях, кам'яних садах, альпійських гірках. Неймовірно красиво він виглядає в бордюрних посадках вздовж доріжок. Також його використовують у композиціях з іншими сортами барбарисів та просто в одиночних посадках.


Барбарис Тунберга Сoronita
Код товара: НН-008
Розкидистий колючий кущ, який в силу свого неймовірного вигляду користується широкою популярністю серед ландшафтних дизайнерів.
460 грн
купити
Барбарис Verruculosa
Код товара: 01КС-99
Вічнозелений кущ, широковертикальної або округлої форми, у висоту та ширину сгає 2м
Барбарис Тунберга Хелмонд Піллар
Код товара: НН-009
Барбарис "Хелмонд Піллар" - унікальний сорт за рахунок свого насиченого кольору та колоновидної форми. Ландшафтні дизайнери часто використовують його в своїх проетах як солітер або для посадок групами.
530 грн
купити