Барбарис Тунберга Багатель
есть в наличии
53 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:30-040
Латинское название:Вerberis Тhunbergii atropurpurea Вagatelle
Размер:
Контейнер:p9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Барбарис Тунберга Багатель - красивий карликовий кущ, що відрізняється благородними багряними листками.

Розміри куща: дорослий кущ Барбариса Багатель сягає 40-45 см у висоту. Форма куща куляста.

Сорт рахується повільноростучим, добре тримає форму. В рік виростає на 7-10 см.

Квіти та плоди. Квіти у Багатель білого кольору, непримітні. згодом вони перетворюються наяскраво-коралові плоди, що висять нагілочках майже довесни.

Листки мають яйцеподібну фому. Колір багряний з цікавим міднимвідливом. Восени він змінюється до насиченого червоного, що дозволяє композиції, в якій росте цей кущ, набувати нових розкішних барв.

Важливо: барбарис Багатель відрізняється морозостійкістю та непоганою посухостійкістю. Найкраще кольори листя проявляються на відкритих ділянках. В тіні колір втрачається і змінюється назелений.

Використання: Барбарис Багатель останнім часом набуває все більшої популярності. Він просто незамінний в рокаріях, кам'яних садах, альпійських гірках. Неймовірно красиво він виглядає в бордюрних посадках вздовж доріжок. Також його використовують у композиціях з іншими сортами барбарисів та просто в одиночних посадках.


Барбарис Red Rocket
Код товара: РБ-888
Барбарис Red Rocket – неймовірно красивий декоративний кущ, який може прикрасити любе місце своїм кольором. Ідеальний для створення живоплотів, в композиціях з деревами та кущами виглядає найбільш ефектно та виграшно.
185 грн
купити
Барбарис Тунберга Орандж Рокет
Код товара: РБ100
Барбарис Орандж Рокет - новий сорт, що захоплює своїм кораловим забарвленням. Коралово-помаранчеві листочки перетворюються в червоно рубінові восени. Вони просто неймовірні!
Барбарис Тунберга Багатель
Код товара: 30-040
Барбарис Тунберга Багатель - красивий карликовий кущ, що відрізняється благородними багряними листками.
53 грн
купити