Барбарис Тунберга Ауреа
есть в наличии
270 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:РБ03
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Барбарис Тунберга Ауреа або Berberis Aurea - неймовірний сонячний кущ, що відрізняється золотавим листям.

Висота становить 100-130 см. 

Форма куща розкидиста.

Листки видовжено-яйцевидні, жовто-лимонного кольору. На осінь колір перетворюється на золотисто-помаранчевий.

Плоди та квіти. Цвіте Ауреа білими квіточками, що ніби ховаються поміж листя. Плоди формуються продовгуваті, червоного кольору з відтінком коралу. Вони чудово прикрашають кущ взимку, цікаво контрастуючи з білим снігом.

Освітлення. Найкраще свій колір Ауреа проявляєв в легкій напівтіні. Гарно росте і на сонці. В тінистому місці барбарис може змінювати колір на зелений чи салатовий.

Умови грунту та волога. Полив барбарису має бути помірний. Він не любить застою води.  Грунт має бути багатим на поживні речовини, по потребі потрібно удобрювати. Кислотність коливається від кислих до слабо лужних грунтів.

Використання: Барбарис Тунберга Ауреа наче сонечко, що осіяє будь який сад. Він неабияк виділяється на фоні зелених кущів та дерев. Підходить як для рядових посадок, так і для одиночних. Чудово контрастує в деревно-чагарникових композиціях.

Барбарис Тунберга Сoronita
Код товара: НН-008
Розкидистий колючий кущ, який в силу свого неймовірного вигляду користується широкою популярністю серед ландшафтних дизайнерів.
460 грн
купити
Барбарис Тунберга Ред Карпет
Код товара: РБ09
Барбарис Тунберга Ред Карпет - листопадний кущ невеликого розміру, що відрізняється яскравим червоним листям. Він має красиву подушкоподібну крону.
Барбарис Тунберга Хелмонд Піллар
Код товара: НН-009
Барбарис "Хелмонд Піллар" - унікальний сорт за рахунок свого насиченого кольору та колоновидної форми. Ландшафтні дизайнери часто використовують його в своїх проетах як солітер або для посадок групами.
530 грн
купити