Барбарис Тунберга Арлекін
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:РБ07
Латинское название:Berberis Thunbergii Harlequin
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Барбарис Тунберга Арлекін - розкидистий яскравий кущ, що стане неймовірною окрасою Вашого саду.

Цінується за цікаве рожеве забарвлення листя, що має білі вкраплення.

Розміри дорослого куща близько 1,6 Х 1,8 м. 

Листки: Видовжено-яйцевидні. Колір заслуговує особливої уваги, адже на одному кущі можна зустріти пурпурні та рожеві листки. На них білі, сірі різноманітні штрии і вкраплення. На сонечку влітку кущ стає аж білим. Восени ж красунчик Арлекін набуває ще цікавіших та яскравіших барв: червоних та навіть золотистих.

Плоди та квіти. Цвіте Барбарис Арлекін маленькими жовтими квітками. Плоди продовгувато-еліптичні, червонуватого кольору. Вони прикрашають цей листопадний кущ навіть зимою.

Використання: завдяки невибагливості і не звичайному кольору листя Барбарис Арлекін цінується ландшафтними дизайнерами і навіть любителями озеленення. Така цікава рослина надасть неповторних фарб непримітній композиції, прикрасить парадну частину та розтавить яскраві акценти у парку.

Посадка. Для Арлекіна потрібно обирати сонячні місця, адже в тіні він втрачатиме колір листя. Грунт повинен бути удобреним поживними речовинами. РН грунту має коливатися від кислого до слабо лужного. Рослина не любить, коли її перезаливають.

 

Барбарис Red Rocket
Код товара: РБ-888
Барбарис Red Rocket – неймовірно красивий декоративний кущ, який може прикрасити любе місце своїм кольором. Ідеальний для створення живоплотів, в композиціях з деревами та кущами виглядає найбільш ефектно та виграшно.
185 грн
купити
Барбарис Тунберга Хелмонд Піллар
Код товара: НН-009
Барбарис "Хелмонд Піллар" - унікальний сорт за рахунок свого насиченого кольору та колоновидної форми. Ландшафтні дизайнери часто використовують його в своїх проетах як солітер або для посадок групами.
530 грн
купити
Барбарис Тунберга Поуввов "Berberis thunbergii Powwow"
Код товара: 150-600
Барбарис Тунберга Поуввов "Berberis thunbergii Powwow": має декоративну крону, компактний. Висота досягає до 1,0-1,2 м та діаметр - 0,5-0,8 м. Взимку, після того як опало листя, пагони прикрашають червоні плоди, іноді зберігаються до зими. Використовується в групових посадках для створення різноманітних композицій, огорож, для окантовки квітників. Може використовуватись для озеленення міських дворів.
53 грн
купити