Барбарис Тунберга Адмірейшн "Berberis thunbergii Admiration"
Немає в наявності
82 грн
в избранное
Тип:
Артикул:25-703
Латинское название:Berberis thunbergii Admiration
Размер:
Контейнер:p9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Барбарис Тунберга Адмірейшн "Berberis thunbergii Admiration": карликовий сорт, листопадний, шаровидної форми. Досягає у висоту до 0,5 м, діаметр – до 0,8 м. Крона нерівноміна, округлої форми, плотна. Цвіте в травні, квітки жовто-червоні діаметром до 1 см. Морозостійкий.

Листя: насичене жовте або червоне, жовтого кольору по краям.

Плоди: блискучі, яскраво-червого кольору, дозрівають у вересні-жовтні, розміром до 1 см.

Використання: чудово підходить для квітників, композицій для низьких бордюрів, альпійських і кам'янистих гірок завдяки своєму привабливому забарвленню та компактному розміру. Оригінальною з барбарису буде виглядати огорожа або арабеска.

Барбарис Тунберга Конкорд
Код товара: 25-705
Барбарис Тунберга Конкорд "Berberis thunbergii Concorde": карликовий листопадний щільний кущ невеликого розміру, має кулясту форму. Широко застосовують у ландшафтному дизайні, так як виглядає декоративно потягом усього сезону. Перед тим як опадати листя набуває червоні та помаранчеві відтінки. Використовується для створення бордюрів, рокаріїв, японських садів та міксбордерів.
Барбарис Тунберга Орандж Рокет
Код товара: РБ100
Барбарис Орандж Рокет - новий сорт, що захоплює своїм кораловим забарвленням. Коралово-помаранчеві листочки перетворюються в червоно рубінові восени. Вони просто неймовірні!
Барбарис Тунберга Хелмонд Піллар
Код товара: НН-009
Барбарис "Хелмонд Піллар" - унікальний сорт за рахунок свого насиченого кольору та колоновидної форми. Ландшафтні дизайнери часто використовують його в своїх проетах як солітер або для посадок групами.