Барбарис Red Rocket
есть в наличии
185 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:РБ-888
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Барбарис Red Rocket – неймовірно красивий декоративний кущ, який може прикрасити любе місце своїм кольором. Ідеальний для створення живоплотів, в композиціях з деревами та кущами виглядає найбільш ефектно та виграшно.

Форма та розмір куща: в дорослому віці рослина досягає 1,5-1,7 м у висоту, діаметр крони сягає 1м.

Листки та квіти: цвісти починає в травні маленькими жовтими квіточками, з яких ближче до осені зявляються червоні плоди. Цінують цю рослину за колір листків: насичено червоні навесні та оранжеві ближче до осені.

Поради по догляду: для того, щоб не втрачати колір листків, висаджувати потрібно на сонячних зволожених місцях. Рослина посухо- та морозостійка.

Барбарис Тунберга Ауреа
Код товара: РБ03
Барбарис Тунберга Ауреа або Berberis Aurea - неймовірний сонячний кущ, що відрізняється золотавим листям. Висота становить 100-130 см.
270 грн
купити
Барбарис Тунберга Хелмонд Піллар
Код товара: НН-009
Барбарис "Хелмонд Піллар" - унікальний сорт за рахунок свого насиченого кольору та колоновидної форми. Ландшафтні дизайнери часто використовують його в своїх проетах як солітер або для посадок групами.
530 грн
купити
Барбарис Оттавський Superba
Код товара: РБ02
Кущ з розкидистою великою кроною та насиченим синьо-фіолетовим листям з металевим відтінком в літній період та яскраво-червоного восени.
199 грн
купити