Барбарис Red Rocket
есть в наличии
185 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:РБ-888
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Барбарис Red Rocket – неймовірно красивий декоративний кущ, який може прикрасити любе місце своїм кольором. Ідеальний для створення живоплотів, в композиціях з деревами та кущами виглядає найбільш ефектно та виграшно.

Форма та розмір куща: в дорослому віці рослина досягає 1,5-1,7 м у висоту, діаметр крони сягає 1м.

Листки та квіти: цвісти починає в травні маленькими жовтими квіточками, з яких ближче до осені зявляються червоні плоди. Цінують цю рослину за колір листків: насичено червоні навесні та оранжеві ближче до осені.

Поради по догляду: для того, щоб не втрачати колір листків, висаджувати потрібно на сонячних зволожених місцях. Рослина посухо- та морозостійка.

Барбарис Тунберга Конкорд
Код товара: 25-705
Барбарис Тунберга Конкорд "Berberis thunbergii Concorde": карликовий листопадний щільний кущ невеликого розміру, має кулясту форму. Широко застосовують у ландшафтному дизайні, так як виглядає декоративно потягом усього сезону. Перед тим як опадати листя набуває червоні та помаранчеві відтінки. Використовується для створення бордюрів, рокаріїв, японських садів та міксбордерів.
66 грн
купити
Барбарис Оттавський Superba
Код товара: РБ02
Кущ з розкидистою великою кроною та насиченим синьо-фіолетовим листям з металевим відтінком в літній період та яскраво-червоного восени.
199 грн
купити
Барбарис Тунберга Поуввов "Berberis thunbergii Powwow"
Код товара: 150-600
Барбарис Тунберга Поуввов "Berberis thunbergii Powwow": має декоративну крону, компактний. Висота досягає до 1,0-1,2 м та діаметр - 0,5-0,8 м. Взимку, після того як опало листя, пагони прикрашають червоні плоди, іноді зберігаються до зими. Використовується в групових посадках для створення різноманітних композицій, огорож, для окантовки квітників. Може використовуватись для озеленення міських дворів.
53 грн
купити