Барбарис Оттавський Silver miles
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-100
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Барбарис Оттавський Сільвер майлс «Silver miles»

Загальний виляд: «Сільвер майлс»  відрізняється досить широкою та розлогою крононою, округлої форми, в довжину та шиирину росте до 1.5-2м. Особливо привабливий в період цівітння – квітки насиченого червоно-жовтого забарвлення з духмяним ароматом, пагони коралового відтінку, середньорічний приріст складає від 30 до 35см, ягоди свтло-червоні, кислі.

Умови росту: Рослина досить холодостійка, не потребує додаткового догляду в зимовий період, найкращим місцем для висадки буде сонячне або напів-затінене місце, з помірно зволоженим грунтом.

Використання: Барбарис чудово впишеться в будь-яку декоративну композицію, будь то сад, територія біля будинку, чи місто, й радуватиме своїх господарів не лише чарівним виглядом, а й багатими на вітамін С ягодами.

 

Барбарис Тунберга Ауреа
Код товара: РБ03
Барбарис Тунберга Ауреа або Berberis Aurea - неймовірний сонячний кущ, що відрізняється золотавим листям. Висота становить 100-130 см.
270 грн
купити
Барбарис Red Rocket
Код товара: РБ-888
Барбарис Red Rocket – неймовірно красивий декоративний кущ, який може прикрасити любе місце своїм кольором. Ідеальний для створення живоплотів, в композиціях з деревами та кущами виглядає найбільш ефектно та виграшно.
185 грн
купити
Барбарис Verruculosa
Код товара: 01КС-99
Вічнозелений кущ, широковертикальної або округлої форми, у висоту та ширину сгає 2м