Бі-58 новий 12,5 мл
есть в наличии
21 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:АБ20
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Бі-58 новий (12,5 мл) - високоефективний системний інсекто-акарицид широкого спектру дії для боротьби з шкідливими комахами, кліщами на багатьох с/г культурах.

Дiючi речовини: диметоат (400 г/л)

Хімічна група ДР: фосфорорганічні сполуки (ФОС)

Препаративна форма: концентрат, що емульгується (КЕ)

Розподiл у рослинi: системний та контактно-шлунковий

Гарантійний термін зберігання: 24 місяці
Температура зберігання: -10...+25°C

Контактна дiя Бi-58 новий - швидко та активно дiє на комах, якi безпосередньо входять у контакт з робочим розчином, незалежно вiд типу шкiдника)

Тривала дiя (препарат вiдрiзняється тривалою захисною дiєю. Це особливо важливо для боротьби зі шкiдниками, якi вiдроджуються з яєць або мiгрують на поле через деякий час пiсля обприскування). Препарат підходить для захисту багатьох культур.

Не рекомендується застосовувати з деякими препаратами на основі сірки, також з бордоською рідиною та вапном. Не використовувати у бакових сумішах з гербіцидами та регуляторами росту ретардантного типу.

Фастак 10% КЕ
Код товара: АБ05
Фастак 10% КЕ– піретроїд контактно-кишкової дії, порушує обмін кальцію і функціонування нервової системи шкідника та вражає рухові центри. Також застосовується для обробки не тільки рослин, але і незагружених складів, прискладських територій і при зберіганні зерна. Володіє високою швидкістю дії, захисний вплив від 2-х до 4-х тижнів
Бі-58 новий 12,5 мл
Код товара: АБ20
Бі-58 новий (12,5 мл) - високоефективний системний інсекто-акарицид широкого спектру дії для боротьби з шкідливими комахами, кліщами на багатьох с/г культурах.
21 грн
купити
Децис ф-Люкс 2,5%
Код товара: АБ03
Децис ф-Люкс 2,5% КЕ – контактний інсектицид для боротьби зі шкідниками широкого спектру дії. Забезпечує ефективний захист, покращує покриття листа і проникнення в тіло шкідника