Бі-58 новий 12,5 мл
есть в наличии
21 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:АБ20
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Бі-58 новий (12,5 мл) - високоефективний системний інсекто-акарицид широкого спектру дії для боротьби з шкідливими комахами, кліщами на багатьох с/г культурах.

Дiючi речовини: диметоат (400 г/л)

Хімічна група ДР: фосфорорганічні сполуки (ФОС)

Препаративна форма: концентрат, що емульгується (КЕ)

Розподiл у рослинi: системний та контактно-шлунковий

Гарантійний термін зберігання: 24 місяці
Температура зберігання: -10...+25°C

Контактна дiя Бi-58 новий - швидко та активно дiє на комах, якi безпосередньо входять у контакт з робочим розчином, незалежно вiд типу шкiдника)

Тривала дiя (препарат вiдрiзняється тривалою захисною дiєю. Це особливо важливо для боротьби зі шкiдниками, якi вiдроджуються з яєць або мiгрують на поле через деякий час пiсля обприскування). Препарат підходить для захисту багатьох культур.

Не рекомендується застосовувати з деякими препаратами на основі сірки, також з бордоською рідиною та вапном. Не використовувати у бакових сумішах з гербіцидами та регуляторами росту ретардантного типу.

Кораген 6 мл
Код товара: АБ22
Кораген - інноваційний інсектицид проти лускокрилих шкідників на кукурудзі, яблуні, томатах, сої, соняшника та колорадського жука на картоплі.
99 грн
купити
Золон КЕ 35%
Код товара: АБ13
Золон КЕ 35% – фосфорорганічний інсектицид, акарицид широкого спектру дії, безпечний для корисних комах. Володіє контактно-кишковим механізмом дії на комах та кліщів. Дуже широкий спектр дії, особливий ефект має на кісточкових
29 грн
купити
Маврік, 24%ЕВ
Код товара: АБ02
Маврік, 24%ЕВ – активний акарицидний специфічний піретроїд, який проникає у тіло комахи через кутикулу, порушуючи нервову систему. Абсолютно безпечний для бджіл. Знищує сисних (попелиці), гризучих (квітоїди), оленку волохату, плодожерок
31 грн
купити