Азалія японська Хоумбуш (Homebush)
есть в наличии
245 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:СК-002
Латинское название:
Размер:
Контейнер:5 л.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Азалія японська Хоумбуш (Homebush) - квітучий розлогий кущ з ніжними рожевими суцвіттями схожими на махрові кульки, які рівномірно вкривають кущ в період цвітіння.

Розміри: кущ з розлогою кроною висотою до 1,5 м та 1,2 м шириною. Іноді кущ може виростати до 2 м. Для кращого росту в ширину необхідно проводити санітарну обрізку.

Квіти: пурпурно-рожевого кольору зібрані у суцвіття по 16 штук в середньому. Цвітіння продовжується напротязі 5 тижнів і припадає на травень - червень.

Особливості: рекомендовано висаджувати у напівтінистих місцях з кислим грунтом. Важливо вчасно та вдосталь поливати рослину, особливо під час цвітіння. 

Новинка
Азалія японська Blue Danube
Код товара: Р10
Азалія японська Блю Дануб (Блакитний Дунай) - гарно квітуча азалія німецького походження. Це карликовий сорт азалії, який ніби стелиться по землі, що створює ефект розсипаних по траві яскравих фіолетових квітів В десятирічному віці він матиме висоту близько 50 см, ширина його при цьому буде близько 1 м.
Азалія японська Macrostemon
Код товара: САЗ09
Азалія японська Macrostemon— чагарничок, висотою до 80-90 см. Буде гарною окрасою в парках, садах, а також невеликій діляночці біля будинку.
Азалія японська Ірене Костер ( Irene Koster)
Код товара: СК-003
Азалія японська Ірене Костер ( Irene Koster) - середньорослий повільноростучий кущ з блідо-рожевими ніжними квітами.
245 грн
купити