Азалія японська Хоумбуш (Homebush)
есть в наличии
126 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:СК-002
Латинское название:
Размер:
Контейнер:5 л.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Азалія японська Хоумбуш (Homebush) - квітучий розлогий кущ з ніжними рожевими суцвіттями схожими на махрові кульки, які рівномірно вкривають кущ в період цвітіння.

Розміри: кущ з розлогою кроною висотою до 1,5 м та 1,2 м шириною. Іноді кущ може виростати до 2 м. Для кращого росту в ширину необхідно проводити санітарну обрізку.

Квіти: пурпурно-рожевого кольору зібрані у суцвіття по 16 штук в середньому. Цвітіння продовжується напротязі 5 тижнів і припадає на травень - червень.

Особливості: рекомендовано висаджувати у напівтінистих місцях з кислим грунтом. Важливо вчасно та вдосталь поливати рослину, особливо під час цвітіння. 

Азалія японська Фаєрбол (Fireball)
Код товара: СК - 001
Азалія японська Фаєрбол (Fireball) - дуже красивий швидкоростучий листопадний кущ. Під час цвітіння вкривається ніби вогняними кулями, адже має насичений червоно-оранжевий колір.
245 грн
купити
Азалія Хоумбуш
Код товара: БА646
Розміри: висота до 1,5 м та 1,2 м ширина. Крона розлога. Для кращого росту необхідно проводити санітарну обрізку. Квіти: пурпурно-рожеві,зібрані у суцвіття по 16 штук. Період цвітіння: травень - червень. Вимоги: напівтінь, грунт кислий. Важливо вчасно та вдосталь поливати рослину, особливо під час цвітіння.
240 грн
купити
Азалія Априкот (Apricot)
Код товара: 90-102
Азалія Априкот: кущ округлої форми, густо вкритий листям та крупними квітами. Чому саме вона: високі декоративні якості.
126 грн
купити