Азалія японська Фаєрбол (Fireball)
есть в наличии
245 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:СК - 001
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Азалія японська Фаєрбол (Fireball) - дуже красивий швидкоростучий листопадний кущ. Під час цвітіння вкривається ніби вогняними кулями, адже має насичений червоно-оранжевий колір.

Розміри: у висоту дорослий кущ може сягати до 1,8 м та до 1,5-1,6 у ширину. Повністю вкритий овальним листям, яке змінює свій колір напротязі вегетаційного періоду від бронзово-червоного до червоного восени. Влітку листя повністю зелене.

Квіти: чашовидні або у формі розкритого дзвіночка, зібрані у суцвіття по 8-10 шт. Починає цвісти з кінця травня - початку червня.

Особливості: ідеальним для посадки буде кислий грунт, необхідно забезпечити потрібну кількість вологи. На зиму рекомендовано укривати рослину. Добре росте на сонячних та напівтінистих місцях.

Азалія японська Санта Марія (Santa Mariа)
Код товара: САЗ04
Азалія японська Санта Марія (Santa Mariа) – карликовий кущ, який густо покритий зеленим листям, які створюють хороший фон, на тлі якого у всій свої красі пишаються квіти.
245 грн
купити
Азалія японська Сільвер Сліпер (Silver Slipper)
Код товара: СК-004
Азалія японська Сільвер Сліпер (Silver Slipper) - один з найкращих у своєму роді, адже вирізняється невибагливістю до умов вирощування та морозостійкістю. До того ж має досить довгий період цвітіння.
245 грн
купити
Азалія японська Амонеа (Amoena)
Код товара: САЗ02
Азалія японська Амонеа (Amoena) – один із видів багаторічних квітучих кущів.
245 грн
купити