Азалія японська Фаєрбол (Fireball)
есть в наличии
245 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:СК - 001
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Азалія японська Фаєрбол (Fireball) - дуже красивий швидкоростучий листопадний кущ. Під час цвітіння вкривається ніби вогняними кулями, адже має насичений червоно-оранжевий колір.

Розміри: у висоту дорослий кущ може сягати до 1,8 м та до 1,5-1,6 у ширину. Повністю вкритий овальним листям, яке змінює свій колір напротязі вегетаційного періоду від бронзово-червоного до червоного восени. Влітку листя повністю зелене.

Квіти: чашовидні або у формі розкритого дзвіночка, зібрані у суцвіття по 8-10 шт. Починає цвісти з кінця травня - початку червня.

Особливості: ідеальним для посадки буде кислий грунт, необхідно забезпечити потрібну кількість вологи. На зиму рекомендовано укривати рослину. Добре росте на сонячних та напівтінистих місцях.

Азалія японська" День матері"
Код товара: САЗ05
Азалія японська" День матері"— це невеликий кущик, висотою до 1 м, а в діаметрі до 80 см.
Азалія японська Johanna
Код товара: САЗ08
Азалія японська Johanna— невеличкий яскравий кущик, висотою до 50 см. Буде окрасою у саду, парках або невеликій діляночці біля будинку.
Новинка
Азалія японська Blue Danube
Код товара: Р10
Азалія японська Блю Дануб (Блакитний Дунай) - гарно квітуча азалія німецького походження. Це карликовий сорт азалії, який ніби стелиться по землі, що створює ефект розсипаних по траві яскравих фіолетових квітів В десятирічному віці він матиме висоту близько 50 см, ширина його при цьому буде близько 1 м.