Азалія японська Фаєрбол (Fireball)
есть в наличии
245 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:СК - 001
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Азалія японська Фаєрбол (Fireball) - дуже красивий швидкоростучий листопадний кущ. Під час цвітіння вкривається ніби вогняними кулями, адже має насичений червоно-оранжевий колір.

Розміри: у висоту дорослий кущ може сягати до 1,8 м та до 1,5-1,6 у ширину. Повністю вкритий овальним листям, яке змінює свій колір напротязі вегетаційного періоду від бронзово-червоного до червоного восени. Влітку листя повністю зелене.

Квіти: чашовидні або у формі розкритого дзвіночка, зібрані у суцвіття по 8-10 шт. Починає цвісти з кінця травня - початку червня.

Особливості: ідеальним для посадки буде кислий грунт, необхідно забезпечити потрібну кількість вологи. На зиму рекомендовано укривати рослину. Добре росте на сонячних та напівтінистих місцях.

Азалія японська Сільвер Сліпер (Silver Slipper)
Код товара: СК-004
Азалія японська Сільвер Сліпер (Silver Slipper) - один з найкращих у своєму роді, адже вирізняється невибагливістю до умов вирощування та морозостійкістю. До того ж має досить довгий період цвітіння.
245 грн
купити
Азалія японська "Hino crimson"
Код товара: САЗ06
Азалія японська "Hino crimson"— вічнозелений чагарничок, сягає висоти 0,8-1 м. Листя у зимовий період міняє свій колір із темно-зеленого на бронзовий.
Азалія гібридна Долоросо (Doloroso)
Код товара: 90-104
Азалія гібридна Долоросо: високорослий листопадний кущ з широкою, густою кроною. Розміри куща: у дорослому віці досягає до 1-1,2м висотою.
126 грн
купити