Азалія японська Арабеска (Arabeska)
есть в наличии
245 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:Р09
Латинское название:
Размер:
Контейнер:5 л.
Виращено:2-3 роки
задати запитання спеціалісту

Азалія японська Arabeska

Азалія японська  Арабеска (Arabeska) – один із видів японських азалій.

Кущ висотою до 80 см з середньою швидкістю росту.

Квіти коралово-червоного кольору. Цвіте дуже рясно з кінця травня до третьої декади червня.

Сорт потрібно садити у тіні чи напівзатінених місцях. Ґрунт має бути кислотним, пухким, з великою кількістю перегною. Поливати рясно, але уникати потрапляння води на квіти та застою води у ґрунті. При правильній посадці не вимагає особливого догляду.

Азалія цвіте дуже рясно, тому може надати неперевершеного виду вашому саду, подвір’ю, присадибній ділянці, місцю біля альтанки чи газону.

Новинка
Азалія японська Blue Danube
Код товара: Р10
Азалія японська Блю Дануб (Блакитний Дунай) - гарно квітуча азалія німецького походження. Це карликовий сорт азалії, який ніби стелиться по землі, що створює ефект розсипаних по траві яскравих фіолетових квітів В десятирічному віці він матиме висоту близько 50 см, ширина його при цьому буде близько 1 м.
Азалія японська Orange beauty
Код товара: САЗ01
Азалія японська Orange beauty – сорт виведений в 1971 року. Напіввічнозелений кущик, який можна вирощувати як кімнатну рослину, так як його висота сягає пів метра.
TOP-продаж
Азалія японська "Hot shot Variegata"
Код товара: Р23
Азалія японська "Hot shot Variegata"— густий, вічнозелений чагарничок, висотою до 50-70 см. У цієї азалії є невелика гарна відмінність від інших— листки з білими краями.