Азалія. Посадка та догляд

  Садові азалії відрізняються елегантними пагонами зі світлою корою та витягнутим заокругленим листям. В кінці квітня та в середині липня на минулорічних пагонах з’являються унікальні та дивовижно красиві квіти.

Azaliya-sadovaya-rododendron
 
  Якщо ви бажаєте, щоб ваш сад прикрашала така рослина як садова азалія, тоді посадка та догляд повинні провидитися згідно первних правил, про які ми розкажемо далі.

1454316097_37-n5wlv8oetlrlfge91d2c4osjaol0oell7aos9f1yfo

Посадка 

   Найкращим періодом для посадки, звичайно ж, є весна або осінь, але рослини з закритою кореневою системою можна висаджувати і влітку. Перед посадкою потрібно взяти до уваги, що азалія має поверхневу кореневу систему, тому оптимальна глубина ями буде 50-80 см.
   
   На дно ями слід насипати шар дренажу, потім землю, яка була викопана удобрюють, додаючи кислий торф, перегній та пісок, потім цей субстрат висипають на дренаж. Рослину розміщують в яму, після чого акуратно розподіляють корені та засипають грунтом, але проконтролюйте, щоб коренева шийка була над землею. Після цього грунт утрамбовують та зволожують, а згодом мульчують прикореневу зону.

19054321

 Догляд 

   На протязі періоду активного росту, азалія потребує багато вологи. Полив здійснюється, як тільки висихає верхній шар грунту. Також, не менш важливим є те, що потрібно підтримувати рівень кислотності грунту. Раз в місяць, у воду, якою поливаєте рослину, додайте лимонну або іншу харчову кислоту і полийте. Перед початком зими замульчуйте прикореневу зону, щоб корені не промерзли.

  Якщо ви підібрали правильне місце (сонячне, але без пекучого сонця) та згідно рекомендацій здійснили посадку, тоді доглядати за рослиною буде не важко.